sevdiğim kızla sonbahar temalı yolda elele gezmek.
Uyumaktan düsünemedigim seylerdir.

Arkadas hayal kuramaz mi bi insan? Nıç kuramıyorum.

Her gece kafamı yastıga koyduğum andan sonrası yok. Anında uykuya dalıyorum.

Hani bir hatayı düsün ders cıkar, sana yapılan bi hareketten cıkarımlarda bulun, gecirdigin günün kritiğini yap...

Nerdeee... mesela su an telefonu biraktigim anda yokum.
bataklık gibi içine çeken geçmiş.
benim ki genel olarak "bir sigara içsem uyur muyum lan"dır.
o kozu orda çekecektim, tak tak etrafta maça koymayacaktım sonra sinekle tertemiz edecektim en az 8 alırdım lan.
(bkz: batak)
günün önemli anlarıdır. yada kafama takılan şeyler. düşündükçe uyayamıyorum.
olması istenilen durumların hayali tasvirleri.
Acaba odada yalnız mıyım?
ödenmemiş borçlar.

(bkz: ay sonu)
Bugün yanlış yaptıklarımı gözden geçiririm ertesi gün yapmamaya çalışırım.
adriana lima, adriana lima güneşleniyor, adriana lima yanı başımda, adriana lima bana göz kırptı...
Geleceğe dair pek çok şey.
Uyutmayan şeylerdir. Uyumak için düşünmeyi durdurmak gerekir. Eğer düşüne düşüne uyursanız düşündükleriniz korkularınızla beslenip kabus görmenize neden olabilir.
toprağın altı.
Allah herseyi ne de guzel yaratmis...
Issız ada... hayır, yalnız tam uçaktan kurtulduk, hayatta kalma mücadelesinin başı... uyukuya dalmışız gerisi yok. lost'un ikinci bölümünü çekemedik daha. *
ben o maça nasıl üst verdim?
istiklalde itinayla yürürken elemanın biri çarptı. hop birader sen o hareketi bilerek mi yaptın dedi.

ne bilerek yapçam lan dedim.

yavaş yavaş yürüdü elini omzuma attı. bak koçum diyorum ben 7 senedir kickbox yapıyorum kavga etmemeye yeminliyim, yumruğum silah sayılıyor başıma iş çıkarma. yanımda da hoşlandığım kız.

adam hahaha beyler duydunuz mu kickboxçuymuş bu diyor. elini omzuma attığında omzuma bakıyorum iddialı bir şekilde. adamında kendine güveni sonsuz. her neyse

hoşlandığım kız arkadaşım eserikli sakin ol boşver lütfen diyor. ben sesimi çıkarmıyorum sukünetimi koruyorum.

adamın elini omzumdan yavaşça indiriyorum. dostum kavga etmek istemiyorum diyorum.

adam ben istiyorum o nolcak? diyor. derin bi nefes alıp veriyorum. hafif itiyor beni parmaklarıyla.

dönüyorum ve etrafıma diyorum ki, bakın şahitsiniz kavga etmek istediğini söylüyor, bu adama bir şey olursa sorumlusu ben değilim diyorum.

ama bir yandan da hala kavgayı engellemeye çalışıyorum. bak dostum diyorum yapma etme

adam son kez elini itmek için kaldırıyor ki, inanılmaz atik bir hareketle, adamın kolunu tutup çevirip, adamı acılar içinde yere düşürüyorum.

başlıyorum yumruklamaya.

kız arkadaşım ağlıyor eserikli lütfen yalvarırım yapma diyor. yılmıyorum. vurmaya devam ediyorum.

adam en sonunda hareketsiz kalıyor yerde.

çevredeki insanlar korkuyor.

öldü mü? seslerini duyuyorum.

korkmayın diyorum bayıldı.

biri su versin diyorum.

kalabalığın içindeki yalakalardan biri pet şişeyi uzatıyor. önce istifimi bozmayıp biraz içiyorum sonra kalanını adama döküyorum.

adam uyanıyor gibi oluyor.

hafif elimle kaldırıyorum başını. iyi misin diyorum.

sesini çıkaramıyor.

dostum hiç gerek var mıydı? diyorum. özür diliyorum ona vurduğum için.

hoşlandığım kız arkadaşımı zor ayakta tutuyorlar.

onu ambulans çağırıp kendi ellerimle hastaneye götürüyorum.

sonra hoşlandığım kız arkadaşımla görüşüyorum. aslında bana kızdığını düşünüyorum. ama kız arkadaşımla buluştuğumuz ilk anda bana sarılıyor. yanağıma bir öpücük konduruyor.

sonra sahne atlıyor ve sevişiyoruz. ama bu sevişme sahneleri mastürbasyon yaparkenki gibi değil, filmlerdeki sanatsal sahneler gibi, her şey mükemmel, ikimizde ter içindeyiz. o benim yanaklarımı iki eliyle kavrıyor ve bana bakıyor.

sonra ;

bir anda alarm çalıyor. saat 9 daki derse yetişmem lazım.. ha bide dönerken yumurta alcam. evde hiç kalmadı..

adaletini sikeyim dünya.
(bkz: am göt meme)
Laf lafı açar. Mutlu anlardan rezil olunan anlara kadar her şey düşünülebilir.
tuvalete gitmesem gece kalkarmiyim lan acaba ?
Uyumaya büyük ölçüde yardımcı olan şeylerdir. Bazen rüyalarada yansıyabilirler.
Keşke şunu da deseydim.
görsel
Ne zaman uyumaya çalışırken aklıma bir şeyler gelse ve aklıma gelenlerle ilgili bir şeyler düşünsem, düşündüğüm şeyler genelde sinirimi bozar ve uykumu kaçırır.
Düşünceler genelde neden böyle yaptım serisi ile başlar, keşke yapmasaydım, bir daha yapmamak için neler yapabilirim diye gider, yine olsa yine yaparım, iyi ki yapmışım salaklığıyla son bulur, o arada uykuya dalınır.
Sonrasında sabah olur ve hiçbir şey hatırlamaz vaziyette uyanılır.
Genelde döngü bu, ancak son bir haftadır tam yatağa uzandığım an istisnasız acaba uyurken deprem olur mu düşüncesi üzerime çöküyor yalan değil.