bugün

Ne kadar ayak feministi de olsa çok naif bir insan. Hakkında o kadar saçma sapan başlıklar açtım bir defa bana kızmadı.
(bkz: sözlük erkeklerinin bugünkü kıyafetleri) başlığına gri haşurtmanlı foto atarak niyetini belli eden erkek yazardır.
En fazla ayağınızi yalar... Gider sonra.

Zararsızdır.
Bu adam entryimi beğenince ben çok geriliyorum.
hehehe. ayakların efendisi.
isminin irem oldugunu dusundugum yazar.
kazablanka filminin son sahnelerinde polis müdürünün tutuklanması talimatını verdiği "olağan şüpheliler" dendir.
trollüğe kaymayan, benim sevdiğim ve saygı duyduğum yazar.
usualsuspectsin Junior olanı.
ileride evlenice dellenip inşallah yengenin ayaklarını yemez. Çok endişeliyiz uluca. Kısmet.*
kadın ayağına karşı sanırım bir ilgisi var. yani sizi bilmem ama ben biraz şüpheleniyorum açıkçası bu konuda...
zannımca ayak fetişi olan yazar.
duvarı ayaklı entrylerle dolup taşmış bulunmakta.
2010 yılında girmiş olduğu bir entrysini okudum. ilk entrysi galiba şuymuş.
anlaşıldığı kadarıyla hala antisemitizmin turnusol kağıtlarından biri konumunda olan diktatör.
5 -2 ... 708 06.01.2010 21:46
Yeni gelenlerin kendisine abi demesi gereken yazardır.
Lakin Yeni jenerasyon çok saygısız.
(bkz: sen yine de biraz açıkta dur)
iftiralara maruz kalıyor.
(bkz: ayak reis)tir.
adamın nickini tam yazın bari.
Minimalist sempatik bir yazar. Tek istediği bir çift ayak fotoğrafı. Canım sana komple bacağı atayım dedim yok bir kısmı yeter dedi. Öyle de minnoş.
Kendisi estetiksel hazdan anlayan çok değerli bir sanat insanidir.

Usualsuspects i anlamak basit adam işi değildir.
seri güzel ayak getir kardeşim.
doğrusu için (bkz: usualsuspects)
7. Nesil 70 küsur bin entry 5-6 bin konu başlığı. puanı 3352 (isaac newton) ulu puanı 11.676. 838 takipçi ve nikaltı bu giri dahil 9. Hayret. Abi hiç mi kimseyle takışmadın sen ya. Helal olsun mu desem, ayıp lan nikaltını doldurun mu desem ne desem bilemedim.
YaZdıklarından ayak fetişi olduğunu anladığım yaZar arkadaş . iyi ayak sevmeleri olsun .
ayak fetişi olan bi yazar, tam da delisi.
Güzel ülkemde AKP muhalifi yazan konuşan hatta düşünen herkesin üzerine rahatlıkla geçirilebilecek yaftadır...
hoşgelmiş yeni yazar.

taklitlerimden sakınınız. *
güncel Önemli Başlıklar