bir sirkan ağlıyor gözü yaşlı

bir kelbaş geliyor eli yağlı

şimdi geldin ama

biz evde yokuz

yarında yokuz,

eeey kel kendine gel

şiiriyle selamlıyorum.
Sanırım ASELSAN üyesi olabilme ihtimali yüksek yazar.

Edit:gardaş ne söyleyir "san".
26273727372. Kere silik yemesine rağmen geri gelen bir adet sorunlu arkadaş. Allah şifa versin. Evet.
çat çat çat kel behzat. evet.
silmeyen?
bir yazar.
adam kelimesinin sözlükteki karşılığı. aslanım kel. evet.
sözlükteki ifşalardan kendine pay çıkarıp prim kapmaya çalışan yazar.

meriç midir bilemem ama primci olduğu kesin. tamam seni de popüler yapsınlar üzülme.
sözlükte olma amacının karıya kıza şiirlerle metinlerle yürümek olduğunu bilmeyen kişi kalmayan yazar.

şimdi de utanmadan şahsım ve elestiribey nickli arkadaşa hakaret ederek sözlükte dikkat çekmeyi hedefliyor. ulan karaktersiz herif hadi bana at iftiranı, yapmasam da kaldırırım ama elestiribey nickli arkadaş 27 yaşında evli bir adam, senin gibi sapık adi bir insan değil kızla mızla işi olmaz burada. iftiralarında boğulursun umarım.
Keltoroş adam.
"ben yorgun bir aslanım. parçalayın beni hadi hadi."
Bu ne trajedi . Bir adam ve acıtasyon .vurun kappeliklere.
Bugün aldığım ikinci ölüm haberiyle sarsılmamı sağlamış, beni çok üzmüş rahmetli ulu yazarı.

2 saattir kendime gelemedim daha çok kötüyüm çok..
Hasta olduğunu söylemişti ama durumunun ciddiyetini hiç anlatmamıştı bana. Meğer ne acılar çekmiş. ah benim kardeşim.

Çekingen ve bir o kadar da eğlenceli bir insandı. Kendine has tarzıyla güldürüyordu ama son zamanları bir tuhaflık vardı.

Whatsapp da ablasıyla konuşma fırsatım oldu arkadaşlar.

iki dişi apse yapıyor doktora gitmeyince zamanla vücuduna yayılmış enfeksyon. Uzun süre tedavi olmayınca ve enfeksyon mağruziyetinden dolayı kalp akciğerine yayılmış . kalp yetmezligi ve kalp kapakcigi ameliyati ve bir dizi işlem öngörülmüş. Bu sürede 30 kilo vermiş.

Ameliyat olmak istemeyince durumu daha da kötüleşip geçen hafta cuma günü hakkın rahmetine kavuşmuş.

Gerçekten pisipisine ölüm diye buna derim. Gencecikti daha.

Artık geri gelmeyeceğini bilmek hesabını sildirip sildirip gelmeyeceğini bilmek çok üzücü.

Sözlük kızlarına şiirler başlığı öksüz kaldı...