bugün

Kendisine ana avrat sövdürten dönerci. Gece gece iskender reklamı mı olur lan?

Neyse kaşar vardı biraz, onu ekmek arası yapayım. Usta dönerci senin de amına koyayım.
By dönerin sloganıdır.
Bildiğimiz sıradan dönercinin avm versiyonu.
Sahtekar dönercidir. Ya da benim gittiğim şube sahtekardı.

Az önce iskender yemeye gittim ve büyük boy iskender+ayran istedim. Kasiyer fişe hem mega hem büyük boy ekledi. Yani fazladan üç lira verecekken 8 lira aldı benden. Neyse ben bunu yermiyim önce oturdum bir güzel yedim iskenderi. Sonra fişi alıp gittim kasiyere söyledim. Kasiyer gevelemeye başladı. Biz size ultra verdik felan diyor kezo. Ulan ne ultrası ultra diye menü bile yok gidenler bilir. Neyse müdürleri geldi durumu anlatıp fazladan verdiğim 5tl yi aldım. Az önce beni kandırdığını sanan kezo ve yanında duran gavat(müdür değil bir gavat daha vardı orda o da gördü olayı) göt oldular. Halâ yanlışlık var diyolar. Bende bu yanlışlık değil sahtekarlık dedim. Neyse fazla uzatmayayım olayın özü dikkat edin arkadaşlar bu sahtekarlara.
müşteri sikmeye yer arayan firma.
yukarıdaki entry'e benzer starcity de başıma geldi.
2 durum yazdı mega yazalım mı dedı gramı felan çok dedi
yok dedim yazalım doyarsın dedi ısrar etti piç.
yok diyorum anlamıyormusun bakışı attım bırakıp uzaklaştım.
uzak durun bu avm dönercilerinden.
2017 türkiyesinde yiyebileceğiniz en kötü iskenderi sunan müessese.
çiğ köfteci ustası çalıştıran döner müessesesi. içinde tavuk çok az bulunan berbat dönerler sunan yerler. küfür etmemeye çalışıyorum.
Hayatımda yediğim en iğrenç dönerleri sunan dönerimsi dükkanı.

içinden kıl çıkması da cabası.
Lavaş deseniz leş gibi,
Döneri, eti de tavuğu da berbat.

Aman diyim.
Dondurulmuş döner ve tereyağsız iskenderi sayelerinde tatmış oldum.
T:önünden geçirmeyecek dönerci.
içinden kıkırdaklar çıkan dönerlere sahipler. Bu etleri üreten firma (bkz: amasya et) bilin bakalım nerelere de et veriyor: (bkz: burger king), (bkz: arbys). Kim bilir hayvanların nerelerini de koyuyorlar da kıymada anlaşılmıyor ve bir de hangi hayvanlar tabiki.
yeni açılan fast food zincirinin bir parçası geçen tavuk iskender aldım ne yağı kullandılarsa vıcık vıcık ve miğdem bulandı yiyemedim bildiğin motor yağı gibiydi.
bir döner ne kadar kötü olabilir sorusunun cevabı. dönere hakaret ediyorlar, özellikle bursa'da şubesinin bulunması bursa'ya hakarettir. döneri eskaza buradan yiyen turist bir daha döner yemez.

bir tab gıda kuruluşudur (burger king, arby's ve popeyes'ı işleten firma).
Uzak durun buradan. Siz siz olun uzak durun. Ucuz diye sağlığınızdan olmaya gerek yok.
asla ağza sürülmemesi gereken döner markası.