bugün

tam bir hanfendi kendileri. kendisiyle tanışmak bir şans tanışmamak ise 2 kere şansızlıktır. *
hoş muhabbet insanı.
yer beğenmeyen kişilik. *
konforuna düşkün kişi. *
kıyafetlerimi yıkayıp parkta kurutan hoş kişi.
beni bir an önce baş göz edip mürvetimi görmek isteyendir.
Bluevelve 'yle birlikte beni aynı anda mesaj yağmuruna tutan, nickini arama motoruna uretim bicimidiye yazdığım, entryleri ve diyaloglarından anlaşıldığı kadarıyla sevimli mi sevimli, eğlenceli mi eğlenceli yazar. Cinse, bu taraflardan olmadığı belli gibi; başka bir yaşam formundan olsa gerek.Başarılarının devamını diler, karşısında seri artı oy veren ibne olmaya soyunuruz.

(bkz: entry için soyunmak)
komik ve yaratıcı yazar. kendisi yazılım mühendisliği okumaktadır. yakışır. ayrıca mesleğini de çok sevmektedir. *
beni kırma hastalığına kapılmış olan kişi.
son zamanlarda hayata sürekli farklı aromalar katan, beraberinde bizleri de keyiflendiren hoş yazar.*

(bkz: hayati sivrisinek tadinda yasamak)
(bkz: hayati hayalet tadinda yasamak)
(bkz: hayati pollyanna tadinda yasamak)
(bkz: hayati sirinler tadinda yasamak)
(bkz: hayati super kahraman tadinda yasamak)
(bkz: hayati brezilya dizisi tadinda yasamak)
(bkz: hayati cizgi film tadinda yasamak)

ve son olarak:

(bkz: hayati tadinda birakmak)*
bir satış politikası neticesinde modern adıyla [üretim rpcsi] dir.*
bazen baslık acmak için kastıgını dusundugum yazarımız.
daha iyisini bulana kadar elimizdeki en yaratıcı baslık bu kastinde ki yazar.
(bkz: gençler bi el atın hele)
(bkz: düşen bi şey olarak karma)
sürekli başlık üreten cin.

(bkz: durduramıyoruz)
nutella üretimine hayli katkısı olan cin gibi bir yazar. ne zaman okkalı bir entry görüp beğensem altından çıkan insan kişisi. gayet yaratıcı başlıkları mevcuttur efenim.
(bkz: aramaya inanmak)
eti cin, onun yanında halt etmiştir efendim, o derece tatlıdır *kendileri.*
bir yakalarsak ham yapıcaz walla!*
kendi nick altına yazmaya bayılan bir yazar. kendi kendiyle konuşmak gibi bir şey bu sanırsam.
Sözlükte oldukça sevilen , fakat bazen sözlük yazarlarını canından bezdiren sevilesi yazardır . Bulunduğu ruh halini hafif geyiğe vurarak , sözlük içerisinde açtığı konular sayesinde diğer kullanıcılara sezdirir . Hani iyi mi yapar kötü mü yapar bilinmez ama fazla yapmaması güzel olur ***
etiketlerden uzak, gayet rahat, olduğu haliyle kendisi gibi hareket eden; yürürken adımlarını, üzerine bastığı kaldırım taşlarının tam ortasına atmaya gayret eden**,çok yönlü, hiperaktif, duygusal canım cicim, eti cinim yazar. böyle bir yazılım mühendisi tanımadım yaow, biri bu kızı durdursun canım!*
birinci değil ikinci nesil yazar bu. sonra gülme krizlerine giriyor, yapmayalım böyle hatalar pls.ltf.tşk. oğlum, sen de elektro şoku hazırla, hey allah'ım ya.
kendisi için nitelikten öte niceliğin önemli olduğunu yazdıklarıyla gözümüze sokan hesap sahibi. entrylerinin kaliteli olmamasını da geçtim başlığı bile ucundan kıyısından tanımlıyor. yazıktır şu sözlüğe vallahi.
haftada bir nitelikli entry giren bi' değişik yazar. geri kalan zamanlarında niceliği nitelikten ön plana taşıyarak farkla farkın arasındaki farkı fark etmek için aslında son derece farklı olmak gerektiği realitesini gözümüze sokuyor. bunları nerden biliyorsun ulan sen (şlaaak) demeyin, görüyorum ki yazarlar hakkında istatik(ahmet san'a selam olsun) tutan bünyeler de mevcut sözlük semalarında. çog acayib! çog enderesan! siz türkler nasıl diyor? i dodint de do?
toplu ayar yemiş yazar.

(bkz: ayar vermek icin arkadaslarini da cagiran yazar/#3352262)
sıkıntılı bir anımda çıktı karşıma
lahmacunu sevmiyor ama, çok eğleniyoruz biz onunla
allah daha beterlerinden saklasın
kısmeti hiç kapanmasın..

sabah sabah üretim cinlerimi tepeme çıkaran yazar, vay anasını. *
(bkz: ucları kırık)
cin olması bakımında bir akrabalığımızın bulunduğunu sandığım,banka kartının arkasına yazılan şifre gözlemiyle tanışma imkanı bulduğum,iyi ki de bulduğum*,hoş sohbet ve sempatik kişilik.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar