bugün

daha önce de belirtildiği gibi kendisi bir hayli taş olmakla beraber kaya olma yolunda ilerlemektedir. los angeles'ta yaşıyor. soyadı da yakışmış.

(bkz: fox)
(bkz: foxy)
(bkz: hayatın anlamı)
lena headey e benziyor.

düzenleme: bu benzetme, ikisi de aman çok güzeller manasına gelmiyor. bilakis bence benzeyen de benzetilen de çirkin. ama bu genç olan biraz daha salak gibi. lena headey'in sesi güzel mesela.

şimdi hukuksal açıdan zorda kalırız diye "salak" tabirimden dolayı silmeyin bunu. megan eğer kızarsa ben onun gönlünü alırım, salak malak ama n'aparsın.
el baş parmağı güdük olan aktris. ama yakışıyor. güzel olmasa yakışmaz o ayrı.
unutulmayacak bir güzelliğe sahip hatun. kendisiyle ilgili bir anımı anlatayım sizlere. (sanki eski sevgilim ahaha)

transformers filmi izlenmiş, nautilus adlı alışveriş merkezinde yürünmektedir. filmin izlendiği arkadaşla, "abi ne hatundu, 100 milyar borcum olsun..." vs. geyikler yapılmaktadır. işte tam bu anda, nautilus'tan dışarı çıkılır ve aynı muhabbetleri yapan bir erkek grubuyla karşılaşılır. biraz ilerleyince, aynı muhabbetleri yapan bir erkek grubuyla daha karşılaşılır. işin ilginci olay giderek çığrından çıkmaktadır ki, kendisi hakkında duyduğum son yorum, "hiç düşünmem, kız arkadaşımı çöpe atarım onun için" oldu. çok acımasız oldu bu. böyle bir hatun işte.
(bkz: zenginin malı züğrüdün çenesini yorarmış) **
angelina özentisi olmasa, güzelliği daha farklı göze çarpacak olan kadın.
(bkz: foxy lady)
http://upload.moldova.org...nails/tn2_megan_fox_1.jpg
angelina jolie'ye benzemeye çalışmasıyla gözümde daha da değeri artmış afet-i devran. benzesin efenim bırakınız, her yer angelina jolie olsun. sanki kız yıldız tilbe'ye benzemeye çalışıyor.*

megan fox Başlığındaki Önemli Entry'ler

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.