bugün

harika bir orhan gencebay - sibel can düeti.

sözlerini de yazayım tam olsun;

boşuna bekleyip bakma yollara
gelmez zalim gelmeyecek unuttu seni
yanağından düşen gözyaşlarını
silmez silmeyecek unuttu seni

bir anda inandın kandın sözüne
tozpembe göründü hersey gözüne
gözünden düşsede birgün gelip yüzüne
gülmez gülmeyecek unuttu seni

hasretin deryasında kaybolduğunu
her gece ağlayıp kahrolduğunu
sevdası uğruna mahvolduğunu
bilmez bilmeyecek unuttu seni

koparıp atamazsın candır canında
dolaşır sevdadır aşktır kanında
çok istersin onu bir gün bir gün yanında
kalmaz kalmayacak unuttu seni
cok güzel yazılmıs ve sibel can tarafından harika yorumlanmıs , geride kalmıs sevdayı anlatan , dinlendiginde yürekte bir yerleri sızlatan cok ama cok güzel sarkı.
lisede kankaların, gidip eski sevgilinin ağzından laf aldıktan sonra verdiği cevap.

-selam hakan naber?
+iyilik senden naber
-benden de iyilik ne olsun, canan'la buluşacağım da onu bekliyorum. siz görüşmüyorsunuz herhalde artık. üzüldük ayrılmanıza keşke böyle olmasaydı..
+evet sorunlar oldu baya, aslında çok üzgünüm aramak istiyorum arayamıyorum. çok özledim onu. peki canan napıyo, benden bahsediyo mu hiç?
-canan mı, iyi o ya, unuttu seni, berkcan'la çıkmaya başladılar, sinemaya götürecek bizi, onları bekliyordum ben aslında. aaa geldiler hadi görüşürüz!
+ !!!!!!!!!
*
Sibel Can'ın Orhan Gencebay'ın kanatları altında olduğu günlerden kalma harika bir şarkı.
kelimelerin yetersiz kaldığı, yazacak bir tanım bile bulunamayacak kadar güzel, çok çok güzel bir şarkıdır. sözleri sibel karabaş'a, bestesi ercan ırmak'a aittir. orhan gencebay ve sibel can'ın 1993'te birlikte çıkardıkları hayat devam ediyor isimli albümde yer almaktadır ancak sibel can bu şarkıyı tek başına söyler, orhan gencebay ile düet değildir. ne diyelim, dinleyin, dinleyin, dinleyin.
(bkz: biliyorum)
öyleyse sen unut beni yeter ki benden isteme..
sibel can'ın sesiyle dinleyeceksin ! kendini o şarkıya bırakacaksın.o zaman keyfini çıkarırsın.
https://www.youtube.com/watch?v=A1-k8PSVLOs

unutulanlara..
Emmi ne acı lan, kimseyi unutmayan bünyede unutulmak.

https://youtu.be/Ii7oZ9cKhTw
güncel Önemli Başlıklar