bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    terabyte seviyesinde hafıza gerektirmesine rağmen kısa süre sonra yetersiz disk alanı şeklinde hata vermesi ile sıyırma noktasına getiren hede.
    ayrıca başka bir bakış açısı ile bakarsak neyi ve kimi unutamamak sorusu akla gelecektir ki eğer sevgili veya küçükken sahip olduğumuz kırmızı rugan ayakkabı arasındaki fark netekim göze çarpacaktır.
    (bkz: psikopata bağlanmak)
    1 ... liberty
  2. 2.
    saplantı haline gelen hatırlama hadisesi...
    (bkz: unutamadım)
    4 ... ferrole
  3. 3.
    unutmayı gerçekten istememektir, zira insan yeterince güçlü sebepleri varken her şeyi unutabilir. hemen olmasa da zamanla... sabit sürücüyü biçimlendirince bile özel yöntemlerle veriyi geri getirmek mümkünken insanda da mutlaka izler kalacaktır. ama o izler deşilmediği sürece unutulmaya mahkumdur.
    unutabilmek, çok büyük bir lütuftur.
    5 ... delikanlımühendis
  4. 4.
    (bkz: unutamadığım)
    2 ... tutunamayanlardan
  5. 5.
    kalpte açılan yaraların kabuklarını koparıp, yaranın iyileşmesine engel olma durumu.
    7 ... asiti kaçmış kola
  6. 6.
    unutmak mı delisin
    gitsen de bekler orada deniz...ö.asaf *
    6 ... pafküf
  7. 7.
    "unutamamak" lafını okuyunca bile hemen unutul(a)mayan şeyin akla gelmesidir.
    9 ... baybars
  8. 8.
    unutmak için fazla caba sarf etmenin sonucudur, unutulmak istenen degerlidir ama kazık yenilmiştir bir kere geri dönüşün olmadıgı düşünülür, "sildim abi ben onu" sözleri havada uçusur ama yalnız kalındıgında, yemek yerken, yolda yururken ya da cok alakasız, cok farklı bir iş yaparken gelir akla, yuz asılır, moral bozulur, ama gene kabul edilmez "unuttum" nagraları atılmaya devam edilir
    1 ... dopdop
  9. 9.
    (bkz: forget her)
    3 ... ditty
  10. 10.
    (bkz: deliler gibi özlemek)
    3 ... marla singer