bugün

(bkz: uludağ sözlük moderasyonu komedisi)
Kadınlar bile hareket çekiyor. Böyle ortam mı olur?
bittiyse hala sol framede neden başlıklar belirmeye devam ediyor ? bu sözlüğün bitmesi olayı da fenerin şampiyonluğuna benzedi, konuşan çok, gelişme yok.
gerçekleşmemiş bir olayın sebepleri.
Var olduğu süre boyunca her zaman trollerden medet umdular. O kadar troller kayrıldı ki yönetim tarafından maaşlı mı sorusu bile akla geldi. Bugüne baktığınızda normal, trollük yapmayan, akıllı uslu yazarlar artık sözlüğe eskisi kadar uğramaz oldu çünkü tiksindi.

En civcivli saatlerde bile ortalama 60 kişinin olduğu sözlükte ne moderatör var ne bişey. Tımarhane gibi millet gönlünce saçmalıyor, ahlaki etik değerler aşağılanıyor hala yönetimden ses yok. Hoş o 60 kişi de gerçek hesap değil ya neyse böyle devam edin.
Karanlığın en koyu olduğu an, aydınlığın en yakın olduğu zamandır...
Yönetimin maaşları vakti zamanında yatırmaması, Kapitülasyonların artması, true' nin evlenip yetkili olmaması.. diye devam ediyor..
seviyesiz entryler diyorsunuz ama ekşi sözlükte çok seviyeli sayılmaz.
çoktan bitti zaten.

bence yine başlayacak yeni gelmekte olan tayfa ile. sol freymin hızına yetişemeyeceğimiz günler yakındır.
Sadece sözlükle ilgili değil. Artık okunmuyor. Buna bağlı olarak da yazılmıyor. Uzun bir entryi okumak istemiyoruz. Okumak yoksa yazmak da yok.
Yönetimin ehlikeyf davranması ve aşırı serbesiyetçi bir tutum sergilemesi diyebiliriz. Durum böyle olunca troll olmayan yazarlar soğudu ve yavaş yavaş çekildiler.
Bence format abur cubur gözüküyor, ama arama olayı bikaç sene öncesine göre daha düzelmiş sanki.
nasıl bitmekse yıllardır yazıldığı halde bitmedi üstelik son bir haftadır hareket arttı. söz konusu olmayan nedenlerdir.
dallama sayısındaki patlama ( kız dallamalar da dahil ) !..
Ticaret yollarının değişmesi
Kapitülasyonlar
Basiretsiz yönetim
Milliyetçilik akımları
Sanayileşme
Dış borçlanma
Tımar sisteminin bozulması
Rusların sıcak denizlere inmek istemesi

Gibi nedenleri de ekleyebileceğimiz liste.
Lan ismet gurbuz aveli silik yedi, sözlük için artık umutluyum..
True'nun yetkili yapılmaması.
Cumaya gitmeyen mendebur yazarlar.
kepaze, terbiyesiz, ahlaksız ve seviyesiz başlıklar ve giriler. küfürler, hakaretler ve moderasyonun umursamaz tavrı.
biz bitti demeden bitmez kardeş.
sözlük, her sabah küllerinden yeniden doğar.
Ben yeni gelmişken böyle bir başlıkla karşılaşmak üzdü.
tiktok, youtube, facebook, instagram varken sözlükler zor iş.
Basit, kısa ,anlamsız saçma sapan çoluk çocuk muhabbeti.
Sözlük modundan çıkıp bildiğin form sitesine dönüşmesi.
önüne geleni çaylak yapmaları çok sıkıcı ben 2 gün beklemek zorundamıyım ya
Sonra cumartesi gelecek o günden nefret ediyorum.
iv. Gıyaseddin'dir. Evet.