guess whos back.
uludağ sözlüğe kayıt yaptırmak isteyen arkadaşıma az önce bu ss yi attım. vazgeçti. ne kadar saf garibim. ekşi gibi bir ortamı olduğunu sanıyor buranın.

görsel
popülerliğini kaybetmesiyle üzen ilk göz ağrım.
ekşide sabahtan akşama kadar vakit geçiriyorum.
terk ediyorum. hoşçakalın.
156 online ile göz kamaştırmaktadır.

vay be laik kız, cinsellik, yarak, am diye diye siktiler, sonra da siktirip gittiler orospu çocukları. gerçi yönetim de iplemedi alsın şimdi süs diye koysun kenara.
uludağ sözlük bırakılmaz, ara verilir.
an itibariyle terk etme kararı aldım. hoşçakalın. sizi tanımak güzeldi.
envaı çeşit yazarın envaı fikir, görüş belirttiği bazen de sadece mizah yaptığı platform.

içeride şey eksik ama şeref gibin onur gibin bişim onu da siz dışardan getiriyorsunuz artık. evet.
Bitmiş !.

Sol frame feci. Görülmeler düşük.

Online sayısı rezalet !.

Durum vahim. Swh.
An itibariyle çok sıkıcı..

Neden kimse bir şey yazmıyor? Yazma isteği getirecek bir başlık önüme düşmüyor. Daha saat 1:18 yarın pazar.

Bitmiş bu sözlük bitmiş. Gerçekten çok yazık. Evet.
Keske uludag yerine eksi hesabim olsaydi.
inci sözlükle beraber Bursaspor'a forma reklamı sponsoru olmuşlardır.
Sponsorluk paralarını, sövdüğümüz reklamlardan aldıkları paralardan ödedikleri düşünülürse bursaspor için pek uğurlu bir adım olmayabilir.*
türkiye'nin en kaliteli sözlüğüdür herkes arkadaşını davet etsin.
Ekran altına yerleştirdiği reklam sayesinde başlıklarda 2. Sayfaya geçemediğim sözlük.
online sayısı neredeyse inci sözlük ile aynı seviyeye gelmiş üzücü gerçekten.
gerçekten çok yazık...
ilk kez kaydolalı tam 7 yıl olmuş. zaman ne çabuk geçiyor.
Uzun süre sonra tekrar girdiğimde açılan başlıklar oldukça yavan geldi. Eskiden çok daha ciddi konular konuşulurdu. Başlıklar sanki 10 yaşında çocuklar tarafından açılmış. Yok mudur bunları kontrol eden? Yoksa her hesap açan anında yazar mı oluyor?
bu sözlüğe sürekli online olan moderatör lazım. olaylara hemen müdahale edilmiyor.
kendi haline bırakılsa daha iyi yönetilir. 5 sene önceye kadar kompleksli ergen moderasyon vardı canı sıkıldıkça çaylak atıp ego tatmini yapardı.
Çekilmez bi yer oldu artık. Önüne gelen çıkarıp gösteriyor.
sosyal olarak başarılı olamanyanların ortak mekanı.
moderasyondan aksiyon beklemek yerine güzel bir çözüm buldum ben. erkek olduğunu düşündüğümüz bütün yazarları seri olarak donuzluyoruz, böylece orasını burasını sözlüğe atsalar da entrylerini görmüyoruz. beyin bedava.

Edit: edebimizi, ahlakımızı korumaya çalışıyoruz şurada ne var be.
çok defa gittim geldim, artık bu son gidişim. durmanın da bir esprisi yok tadı da kalmadı zaten.

internet aleminin bir kenara atılmış mecralarından sadece birisisin be ulu, sen de bittin.

babaay.