bugün

Seviyeli tartışma alanı.
indirimli uçak bileti. *
(bkz: moonlight sonata nın acente açması)
iki güzel insan.
yazma eyleminde süreklilik, akabinde minik hikayeler yazmak. bu konuda gerçekten minnettarım kendilerine.
Sevgiliyi kontrol edebilme şansı. Göz hapsindesin bebeğim.
sürekli tanımlayarak düşünme eğilimi.

--spoiler--

koşu yaparken kuzenimin eski sevgilisiyle karşılaştım,içimden diyorum ki,kuzenimin eski sevgilisi olan kızdır,görmemezlikten geleyimdir. sonra güldüm kendi kendime.

--spoiler--
nerede olursak olalım kim olursak olalım yazılanları okuyunca hepimiz benzer şeyleri yaşamışız , gülmüşüz, üzülüyormuşuz vs... kimsenin kimseden bir farkını olmadığını anladım.
aslında kazanç mı denir buna bilmiyorum. mesela sözlük yazarlarının itirafları başlığı sözlüğün en popüler başlığı ve her sıkıldığımda yazarların itiraflarını okumaya çalışırım. ama bazen öyle hikayelerle karşılaşıyorum ki.. hadi tamam her 10 kişiden 9 u sıkıyor bu 9 kişiden biri de benim eyvallah. ama o 10 kişiden 1 i ? bu gerçek var tabi. anlatılan hikayeleri okumaya çekindiğim zamanlar oluyor. annesini babasını kaybedenler, hayallerini gün geçtikçe kaybedenler, çocukluğunun acıklı hatıralarını anlatanlar, sevdiği kişiden yediği kazığı anlatanlar.. tamam biraz de yaşadık birşeyler ama hayatın gerçeklerini ve yaşanmışlıkları okuyunca üzülmemek elde değil..
Kimse kim olduğunu bilmediği için rahat rahat, içinden geldiği gibi yorum yapabilme özgürlüğü.
tanım gücü ve fikir çeşitliliğidir sadece.
düşüncelerini ifade etmektir bunu çoğu insan yapamamaktadır.
uludağ sözlük yazarlarının şimdiye kadar sözlükten gördüğü faydalardır.

bir kaç iyi arkadaş kazandım sözlük. bir de sevgili şart.
sorunsal kelimesi.
yazar olma duygusu net.
hiçbir şey. o yüzden boş kaldığım arada bir iki kelam edip gidiyorum.
kendini ifade edebilme yeteneğini gelistirmekle birlikte duyguların, düsüncelerin acıkca dile getirebileceği tek yer. bu 2 si büyük kazanımdır.
ne mi sözlük?öyle saçma başlıklar saçma yorumlar ve saçma insanlar görüyorsun ki sakin kalmayı başarabiliyorsun.
varlığından bugüne kadar haberdar olunmadığı için üzüntü yaratan bir kaç iyi dost. *
gundelik hayatta konusurken de cumlenin sonuna dir- dır getirmek.
çok seviyeli arkadaşlık.
sevgi.
arkadaş edinmek. sosyalliğe sosyallik katmak.
ergenlere yaklaşım.
klasik 10 numara
dönüş becerileri
çılgın koşu.
insanları serbest bırakınca en fazla ne kadar saçmalar... bunu çok iyi bir şekilde görüyorsun.
Oha ulucu musun nasıl bir his gibi sorular alıyorum çok güzel bir his bence. iyi ki uludağ da yazarım.