bugün

Lord prenses diyerek katıldığım yarışma.
bakın 53 sayfa yazmışlar. ben en iyiyim ben en iyiyim falan.

benim öyle bi iddiam hiç olmadı. bence sözlük tarihinin gelmiş geçmiş en iyi yazarı oytunkarandı. sonra tengri budun sonra rumeli.

fakat bugün içimdeki o özgüvensizliği, o basitliği yıkıyorum ve ey sözlük ahalisi beni dinleyin!

bırakın uludağ sözlüğü, 23 yıllık interaktif sözlük alemi benden daha iyi yazar görmedi!

oh be. rahatladım.
Buraya kendi adını yazanların tamamı ruh hastasıdır.

görsel
(bkz: kendini yazan çıksın kasıyor)
"sen kimsin ya" diye kendisine sorulmadan kim olduğunu bilendir. Eyy yazar, sen kimsin ya?
(bkz: gina carano)
Yazdıkları ile herkesin takdirini kazanmış bir yazardır.
(bkz: Oytunkaran)

Uludağ sözlükte yazıyorsanız ya oytunkaransınız ya da diğerleri. Teşekkürler arkadaşlar biliyorum yolumuzun uzun ve çetin ama vazgeçmek yok. Evet.
(bkz: domestik ev hanımı)
(bkz: kahraman zorbey) mahlaslı yazardır. açık ve net...
Yok en iyi üç yazar yok en iyi 10 yazar. Bu sözlüğün tek en iyisi yazarı var o da oytunkaran. Eskisi gibi entry girmiyoruz diye ortalık çoluk çocuk doldu amk. Modlar uyumasın. Evet.
(bkz: dr harleen quinzel)

Amerikan güzeli.*
Bunlar kim bylock kullananlar tam liste mi.
Bu ne fuhuş operasyonunda yakalananlar listesi.
görsel
Donuza eklemelik liste için tişikkirlir sipirmin. Ben de bu listeyi arıyodum.
sözlüğü amacına uygun olarak kullanan herkes baş tacıdır. bu kritere sadık hiç kimseyi en iyi seçecek kapasiteye sahip değiliz, farklılıkların armonisine de aykırı bir durum zaten.

hepsinin alnından öpüyorum.
bunu kimse bilemez.bu zallah la kul arasında*
nickime bakmanız yeterlidir falan.
Ben kendimi biliyorum tamam.
O kendini siliyor.
kime göre neye göre?
çok sevdiğim yazarlar var ama mevzu yazmaksa uludağ sözlükte( ben de dahil) iyi "yazar" yok. aktif olarak yazanlardan bir tek zeytinyagli dolma kalemi beğeniyorum. diğer yazarlara göre türkçeye hakim, hayat tecrübesi, eğitimi var...
(bkz: o kendini biliyor)
(bkz: o kendini biliyor)
Şüphesiz ki benim.

insan olarak tşk.
sözlüğün en über ötesi en kaliteli en iyi yazarıdır.

(bkz: kahraman zorbey)