bugün

Açılan başlıklara bakarak bile onay verebildiğiniz gerçektir. Bir sözlükte açılan başlıkların yarıdan fazlası cinsel içerikli olmaya başlamışsa orada kalite düşmüş demektir. Böyle üyelerin sözlükten derhal şutlanması gerekmektedir. Yönetim karışmıyorsa, yönetimin de kalitesi düşmüş demektir. Böyle entry girdim diye banlanacaksam da siz anlayın artık durumun vehametini.
Uzun zaman önce bu sözlükteydim, altıncı nesil yazar olarak. Yıllarımı geçirdim, çok iyi arkadaşlarım oldu, bazılarıyla hala görüşürüm. Bir zamanlar en büyük zevkimdi burda takılmak. Sonra bir şeyler olmaya başladı, yazasım gelmedi, ergenler ve sapıklar sözlüğe doldukça tüm hevesim kaçtı ve ben de kaçtım. Şimdi neden geldim, bazen özlüyorum o eski günleri. Daha mı güzel olacak, daha mı kötü, göreceğiz.
Buraya kadarmış sözlük. Geldim, gördüm ve gidiyorum. Geri gelirim elbet, kimseye göstermeden kendimi Bi kenarda sessiz sakin takılırım.

Siz siz olun göstermeyin yaralarınızı kimseye. Acındırmak olur, acırlar. Göstermelik ilgilerine kanar, daha çok yaralanırsınız.
Sol framein akıp akmaması değil de okunası hiç bir entry yok. Doğru düzgün troll bile yok.
Savcılık Cumhurbaşkanı na hakaret edenleri toplamaya başlasa bir çanak okey plus sitesi kadar üye yollayamayız ifadeye durum o kadar vahim..
Anladığım, manitayı bulan gitti. Ayrılınca gelirler.
Bu sözlük bitti goygoyu yıllardır döner hep. ilk kayıt olduğumda da vardı 6-7 sene geçti hala var ama online sayısının bu kadar az olduğu günler çok yoktur. Girdi giren yazarlar hep aynı kişiler ha bir de seks içerikli entryler giren kardeşlerim var onlar da olmasa hali tamamen duman olurdu şu an. bazen erkek olduğu ortaya çıkan sazan avlayıcısı abiler oluyor da arada sol frame falan canlanıyor.
Bence zaten hep ölüydü ki zaten ben burayı o yüzden seviyorum.
Tanıdığım kimsenin bilmediği bir personal space burası benim için *
ben dibini sıyırmaya geldim.
Şu rezillige rağmen gereken yapılmıyorsa zaten bitmiştir...

görsel
Ara ara girip bakıyorum da harbi sözlük ölmuş cenazesini kaldıran yok.
Saat 12’yi geçti başlıklar sıfırlandı ve 2 dakika geçmesine rağmen sadece 4 başlık var. Vay babam vay millet önceden birbirini yerdi günün ilk entrysini girmek için. Evet.
Son 1 yıldır iyice öteledim ben sözlüğü o yüzden ... en çok entry 'i bugün girdim.

Trole bağlamış adam çok, cehalet iyice milletin paçalarından akıyo.
kapanana kadar buradayız biz ne yapalım.
durun daha ben yeni geldim. nereye gidiyoruz.
şu an burası ile beraber 3 sözlükte yazıyorum. 10 senedir aynı terane hep.
birde mürteci vardı. o hakikaten bitti ama.
....
sene 2015 : uludag zozluk bitti yaaa.....
sene 2016 : uludag zozluk bitti yaaa.....
sene 2017 : uludag zozluk bitti yaaa.....
sene 2018 : uludag zozluk bitti yaaa.....
sene 2019 : uludag zozluk bitti yaaa.....
sene 2020 : uludag zozluk bitti yaaa.....
sene 2030 : uludag zozluk bitti yaaa.....
Koca bir yalandır. Sözlükler Türkiye'de asla bitmezler. Her ülkenin kendine has yerli sosyal medyaları vardır. Bunların bazıları global olmuşlardır bazıları ise doğdukları ülke sınırları içerisinde kalmışlardır. Eğer bizim ana dilimiz Türkçe değil de ingilizce olsaydı hem Uludağ Sözlük, hem ekşisözlük hatta incisözlük bile dünya çapında markalar olurlardı. Bildiğim kadarı ile eski itü sözük (yeni adı ie instela) ispanya'da ispanyolca bir sözlük yapmaya çalıştı ama başarısız oldu. Amerika'ya taşınıp ingilice yapsalardı başarı şansları daha çok olurdu. Sözlükler bitmez çünkü burada istediğin şeyin başlığını açıp derdini anlatabiliyorsun ve bu açtığın başlık anında sol tarafa geliyor, twitter'da veya facebook'da bötle bir şey yapman mümkün değil. twitter'da bir hashtag açarsın ama kimse görmez kendin çalar kendin oynarsın. twitter'da belirlenmiş gündemler hakkında yorum yapmak zorundasındır, sözlüklerde ise gündemi kendin belirleyebilirsin.
Bitiyorsa da bitsin. Her sonun bir başlangıcı vardır.
10 yılı geçkin zamandır ortada dolaşan bir rivayettir. Valla biz yaşlandık artık bittiyse bitirin de kurtulalım gidip gelmekten.
ilk zamanlar eğlendik ama artık tamamen bilgi içerikli entrylerle doldu.
Memeyle götle suni gündem oluşturulmaya çalışılıyor.
zall' ın bile çözüm üretmediği durum. o derece kendi haline bırakılmış. ancak yönetim değişikliği ve troll, format bilmeyen yazar uçurulması ile eski günler hayal edilebilir ama böyle bir proje de yok ne yazık ki.
3-5 kişi prim yapıyor, diğerleri fanatiklik, trollük kovalıyor. sözlüğün hali içler acısı...

edit: sen kabul etmemeye devam et panpa, sözlük çökmeye devam ediyor.
yönetiminde desteklediği durum. hala eski provokatörleri her seçim zamanı meydana salarak ortamı canlandıracağını sanıyor. kalite iyice düşmüş, millet kaçışmış.
Kesinlikle katılıyorum. Alternatif mekan gösterin genjler
site çökmüştür an itibariyle.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar