bugün

Futbol konusunda bazılarının objektif davranmadığını, birinin de kırıcı bazı çıkışlarda bulunduğunu fark ettiğim yetkililer. Bu yüzden moderatörler varken yetkililerin varlığına şüpheyle bakıyorum açıkçası. Her öğün için 10 çalışkan gammaz ve en az 2 moderatör yeterlidir sözlüğe.
usanmadan peşimden koşan o akıl fakiri bana mesaj atsın. onun cehaletini kafasına vura vura silkicem.
(bkz: Sen yetkili bir abimize benziyorsun)
(bkz: dün boktun bugün koktun)

Zall beni takip ediyorken yeni yetmeye böyle şeyler konuşturmam. Kimse kusura bakmasın adamın dibidirler.
biraz da özel de yala amk. o zalli yalar, bu kiz onu yalar. tren mi yapiyosunuz lan hahasiktir.

Memati kılıklı hanzo tiplerdir.
Bir zamanlar aralarında bulunduğum güruh.

Çaylak yapmayı, entry oylamayı özlemedim değil.
uğraşılmaması gereken oligarşik grup.
gerçekten çok tehlikeliler adamım. bir uludağ sözlük yetkilisi tarafından ıssırılırsanız aylarca entry giremezsiniz. bazı durumlarda ölüm bile söz konusu olabilir.
hep uyumakla itham edilirler. çoğu zaman haksız da değiller.
Gülünç insanlar.

Ya karşında ki kim bir dinle ama dimi?
Çok tatlı çocuklardır. Tanısanız siz de seversiniz.
uyudular galiba, ortalık yine küfür kıyamet.
sözlüğün içine düştüğü boktan durumu düzeltmek yerine, sanal alemde kişisel tatmin arayan bazı kişilerden oluşan yapı.(onlar kendilerini biliyor)

silik bir yazar hesabı yeniden aktif ediliyor, yeniden aktif edilen 0 entryli hesap yeniden yetkili yapılıyor ve hiçbiriniz buna tepki göstermiyorsunuz.

yapabildiğiniz tek şey kendi egonuzu tatmin etmek için tengir budun'u, bigbangtheory'i çaylak yapmak olur bu kafayla.

oysa sol freyme baksanız, yetkilisi olduğunuz oluşumu kirleten pek çok başlık var, galiz ifadeler var.
sırf şu anki sol freyme bakarak size 10 tane başlık ve entry gösteririm.

ama sözlüğün bu durumunu çok da iplemediğinizi düşünüyorum.
zira sözlüğün sahibi sözlüğü kendi haline terk etmişken siz mi kurtaracaksınız değil mi?

o yüzden şurada gece vakti gelip iki makara yapan bir adamı çaylak ederek ego tatmini yapmak daha çok hoşunuza gidiyor.

bak şimdi beni de çaylak yapabilirsiniz.
hatta silik bile yapabilirsiniz.

bir çift lafım da zall efendiye.
neyse ya, sen laf etmeye bile değmezsin ki...
ne kadar abarttınız yav. alt tarafı 24 saat sonra bir telefon açıp çaylaklığı kaldırtıyorsunuz, bu kadar dramatize etmeye gerek yok.
görsel
içlerinden birinin ağır kemalist olması yüzünden islami düşüncedeki yazarlara çaylak atan ego tatmini yapan yetkilidir. gerekirse ifşa etmesini iyi bilirizzz.
çomarlar aktroller bu saate bu başlığa doluştuğuna göre işlerini gayet iyi yapan yetkililerdir. birkaçını tanırım hepside düzgün insan ve iyi birer yetkili.
moderatör tarafından korunan iki tane tiplemenin beğenmediği yetkililerdir. ifşa edeceklermiş. adamsanız edin bakalım neyi ifşa ediyorsunuz. şu rahatlığa bak açıktan tehdit ediyorlar. nasıl olsa korunuyorlar ya. hala da utanmıyorlar lan çok acayip * girmeyeyim bu mevzulara diyordum ama bunlar iyice cesaretlenmişler sustukça.

kast ettikleri yetkili benim. sizin ifşanıza gerek yok biz kendimizi ederiz. maçaları yemediği için üstü kapalı yazıyorlar nick veremiyorlar ama kuyruğu da yere değdirmiyorlar hiç. son yetkili alımından sonra başlamış. neden acaba ? son yetkili alımından önce istediğiniz gibi at koşturuyordunuz şimdi kuralları uygulayan birileri geldi rahatınız bozuldu dimi. ulan hem bdv açıp yalvarıyorsunuz bize ceza verilmesin diye. 3-5 gün çaylak olmamak için belki neler veriyorsunuz birilerine. hemde buraya gelip ağlıyorsunuz. insanda zerrece utanma olmaz mı be arkadaş. ananız babanız hiçbir şey öğretmedi mi size. haksız yere çaylak yapan yetkilinin yetkileri elinden alınır. açın bdv şikayet edin buradan ağlamak ne ergen veletler gibi. leblebi kadar beyinleri ile akıllarınca burada algı yaratıyorlar ki bir daha çaylak yapılmasınlar *

hele şu provokatör ahlaksız yok mu.. 3-4 tane imamoğlu ile alakalı olumsuz entry girince imiş. ulan embesil yazdıkların orada duruyor yazdığın 20 entryden 19 tanesi siyasi. (bkz: sözlük formatı) sabahtan akşama birilerine bu kadar yalakalık yapana kadar açın şurayı bir kere olsun okuyun. velet 5 defa arka arkaya aynı sebepten çaylak oluyor ama akıllanacağı yerde kalkmış hep çaylak oluyorum diye ağlıyor. bu kadar salaklık fazla değil mi ? kendisini düzelteceğine başkalarına bok atıyor hala (bkz: hoca bana taktı yeaeaea diyen ergen) herkesi de kendiniz gibi para için bir yerlerini verecek adamlar zannetmeyin. çıkar için onurunu gururunu geleceğini satan kimler en başta sizler biliyorsunuz zaten.
Şu yetkililerden yakınan tipler sabahtan akşama kadar siyasi argüman yaratıp aynı entryleri girip formata aykırılıktan çaylak oluyorlar sonra da ağlıyorlar. Bir de moderasyon tarafından korunmuş halleri bu...
Dünkü bebeler yetkili olmuş, umrumda olmayan güzel insanlardır.

Moderasyondan ise birkaçı kuruluş aşamasında vardı, diğerleri sonradan türedi..

Dünkü bebeler başımıza ağa olmuş, yirim onları. Başarılar.
bulusup sevisiyorlar mi napiyorlar ne zaman bir kadina nik alti girsem hemen silinir sansim varsa caylak yerim.
ama erkeklere istediginiz kadar sallayin bir sey olmuyor.

burada memenin anlam ve onem ve yaptirim gucunu umarim goruyorsunuz.
Yetkililer en fazla 3 gün çaylak yapabiliyor.
kafamda convert ettim böyle görüntü çıktı karşıma

görsel
tanımadığım kişilerdir.ewed
14 kişilik ekiptir. bilgi olsun diye yazıyorum yetkililerin verdiği çaylaklıklar 7 gün olamıyor. 3 günden üzeri moderatör cezası. askerdeki yüzbaşının 1 hafta hapis cezası tabur komutanının 15 gün hapis cezası veriyor olması gibi.

bilgiyi verdik. yardırmaya devam arkadaşlar elinizi korkak alıştırmayın *
görsel
Temsili.*