bugün

aykut erçetin' i galatasaray' a transfer eden ekipte aralardından birinin mutlaka bulunduğunu düşündüğüm gruptur.
ne zaman bir entry yazsam aykut erçetin' e cart diye siliyorlar.
*
ne iş yaptıklarını bilmediğimiz güruh. belki kendileri de bilmiyorlardır.
(bkz: uludağ sözlük yetkililerinin yaptığı yanlışlar)
siz yetkili abilere benziyorsunuz, ama yanlış anlamazsanız size bir önerim olacak. diyorum ki; seksen sene önce verilmiş sikimsonik bkz'ları dert edeceğinize, her gün, her saat, her saniye -daha önce aynısından onlarca açılmış olmasına rağmen- aramaya inanılmadan açılmış gereksiz başlıkları temizleseniz de bi işe yarasanız amk!
Önce şu resme bakın
görsel

Yahu adamlara bakın ne kadar da başarılılar !

Şimdi de bu resme bakın
görsel

Ehehe adam entri silme yarışında bakınız yaratıp silme derdinde. Silinme tarihine bakın seri bir şekilde silinmiş göreceksiniz. Ama bunu yaparken 2012 nin entrisi olmamalı çünkü big boss zall kızar.
Neticede sözlükler aleminde ekşi sözlük ile yarışıyoruz en fazla entri girilen ikinci sözlük diye.

Zall a da yazık yetkililere de. Aciyorim iki tarafa da.
otu boku silen bunlar arasında en beğenilen ve kaliteli entrylerde olan ve bunlara dayanamayan sikkolardır.
dosta düşmana korku salarlar

görsel
pek bir şey bildikleri sanılmayan grup. kafalarına göre entry silerler suçu modlara atarlar. asıl suçlu bunlar.
sözlüğün ben piştim tayfası. artist artist takılanlar yetkiliden öteye gidemiyor, sessiz sakin işinde olanlar ise mod oluyor bir zaman sonra. egoları yüksektir, başardıklarında "ben yaptım" hata yapınca mod suçu. yok yea.
yine kafayı yediler. başlığı taşıyın içerik aynı diyorum tamam şikayet doğru diyolar bi bakıyorum başlık hala eski yerinde.
az önce bir yazar için ağır hakaret içeren bir başlığı silip yazarını acil çaylak yetkilerini kullanarak çaylak yapmalarıyla gözümde değerlenen topluluk.

keşke acil silik gibi bir yetkileri olsa da geçici bir süreliğine de olsa silik atabilseler. bazen yazar hızını alamayıp kendisine ters entry girenleri seri eksileyebiliyor zira.
etuuu muydu neydi hakaret eder gibi yetkili. samsunda elime geçirsem varya bunu tokat manyaa yaparım. *
Maç başlıklarında alenen link isteyen 10 kişiden hiçbirini çaylak yapmayan yetkililerdir.

Çaylak yapma yetkileri yoksa da yetkisi olana yani moderatörlere iletmiyorlar. Eşitsizlik var. Link istemi yüzünden çaylak olan kaç kişi var. Ona yanıyorum.

Gelişmeler'de link istemi çaylaklik sebebidir ifadesinin kalkması daha iyi olur.
elbette içlerinde görevlerini çok iyi yapanları vardır ama bazıları bu göreve nasıl getirildi, aklı almıyor insanın.
adam sözlük formatından bihaber; yönlendirme olmadığı halde içi boş bakınız veriyor, tanım girmeden üstteki entry'lere direkt cevap yazıyor, tanımı aşırı öznel oluyor. üstelik bu hataları da hep gözünüze batıyor bir müddet sonra (gammazsanız eğer, fark etmemenizin imkanı yok). sonra siz de düşünüyorsunuz: "acaba hangi moderatörün yakınları bunlar?"
yetkinin ne anlama geldiğini bilmeyen kişilere hitap biçimi. tayyipte de yetki var ama nasıl kullandığına bakmalı. türkiye cumhuriyeti'nin başbaşından farkı olmayan yetkililerdir.
(bkz: sayın apartman sakinleri)
kıymetli yazarlardır.

değerli kardeşlerim, efendiler! biz geldiğimizden beri bir gerçeği haykırmaktan hatta ve hatta gamlı baykuş gibi tekrarlamaktan bıkmadık, usanmadık bunda en ufak bir beis görmedik. nedir?

uludağ sözlük nazenin ve nadide bir sosyal platformdur. yazarları kıymetli, donanımlı, entelektüel, yakışıklı ve daşşş mı daşşştır.

işte böylesine güzide bir platformun lokomotifi vaziyetinde bulunan moderatörlerinin ve devamla yetkililerinin kötü vasıflara haiz olması söz konusu olabilir mi? asla!

işte bu yüzden diyorum ki, ben bu sözlükteki tüm yetkililerin, istisnasız hepsinin var ya taaaaaaaaaa evet evet taaaaaaaaa en kuytuda kalmış, ehemmiyetsiz gibi görünen işlemlerine dahi kefilim.

iyi ki varsınız! neden? çünkü adamsınız, insansınız!

--spoiler--

sponsorlu link: görsel

--spoiler--
Paradise05 in anlattığı gibi değildir hepsi hele biri çok sevdiğim bir yetkilidir. (bkz: shulpsdana)
hiçbir ücret almadan köle gibi çalışan topluluk.

bazı inşaat ameleleri gibi aynı.

mala vurmadan boşa kürek çekiyolar.

puahh.
boş vakti bol olan bireylerdir.

he. zira yetkili olmak için en çok lazım olan şey boş vakte sahip olmak.

2 ay boyunca sözlükteki en yakın dostlarınız dahil herkesi gammazlayacaksın, ispitleyeceksin. milletin noktalama işaretlerini bile yönetime bildireceksin amk. ne kadar iğrenç bir iş değil mi?

işte 2 ay boyunca en çok bu ameleliği yapan sensen, ne olduğun, kim olduğun, nasıl bir yazar olduğun hiç mühim değil, hooop diye yetkili oluyorsun.

yani fatihintakendisi bile isterse yetkili olabilir. öyle bir sistem bu.

ah be abicim, buradan hepinize sesleniyorum. bu yetkililik, modluk falan iyi bir şey olsa biz oluruz zaten.
Ayak işlerini yapan takım. Ntc olayından sonra aksini söyleyen varsa toptur, ibnedir..
StajYer öğrencidir. Çaliş çaliş çaliş.

para?

para yok.
moderatörlerin ev adreslerini ezbere bilenlerdir.

kolay değil yetkili olmak sözlükle ilgili her şeyi bilmen gerekir.
Onu bunu silen insanlardır.
sözlüğün demirbaşlarıdır. selam olsun.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar