bugün

kışkırtıcı ve tahrik edici bir entry olmasından dolayıdır.

(bkz: sansür olsa duramazdın)

edit: başlık başa.
türkler kürtlerden binlerce yıl öncesinden beri bu topraklarda at koşturduğu için de olabilir.

zira ortada "kürt" diye bir şey yokken anadolu'da türkler medeniyet kuruyordu yarraam.
(bkz: türki krallığı)
+2 ST iTEMi.
bu adam diktator olsa burda nefes bile alamazdin duble kodlar yaptı ulan bu adam hani nerde onceki ddoslar nankor herifler.
kobaniden geliyoken 2 ekmek al demekten öteye gidemeyeceğim tarihle uyuşmayan mantıkla taban tabana zıt bir başlıktır iyiki de sansurlenmistir.
bildiğin sansür başka bişey değil

eğer bu tarz entry'leri silmeye kalkar ise entry kalmaz bu Sözlükte.

ırkçılık içeren nice başlıklar var.
içeriğinde kürt yenge eşek ifadeleri barindiran entryler duruken, hadi onu geçtim, "en iyi kürt ölü kürt" diye birileri rahat rahat yazabiliyorken, "afedersiniz ermeni" "rum dölü" gibi hakaretler ortamda cirit atabiliyorken... neyse siktiret adalet nerde var ki burda olsun.

bir sansür.
sen ancak böyle klavyede masturbasyon yaparsın tarih fakiri , dua edin de türkler çok merhametli bir millet örneğin sen rusya'da böyle ruslara söveceksin bir yerinden kan alırlardı .
git ötede ağla lütfen.

hatta dur olmayan kürdistanın da ağla sen.

edit: adam apaçık suçlu işte neresini savunuyorsunuz hümanistler? türkiyedeysen ve bu devlet toprağında yaşıyorsan kobani yok. bu mu faşistlik tamam faşistim ben.
mağara ahalisi gene rahatsız.
Türkiye'den türkleri kovmaya kalkan çıkmış entarisi uçtu diye ötüyor.

Hele dur. Şu hainler saltanatı bir yıkılsın, kelleni peşinden göndeririz.
herif 40 yaşına gelmiş hâlâ ergenleri gaza getirme derdinde amk! mevzu kürt türk değil aslanım, mevzu sansür, çifte standart. siktirgit başka başlıkta kus kahraman atalarının yediği naneleri.

çok önce burdaymis, afferim sana lan...

40 yaşına gelmiş ergenlerin baliklama daldığı konu.
http://arsiv.ntv.com.tr/news/174040.asp

https://eksisozluk.com/hakkari-balballari--2238790

http://www.genelturktarih...-4-bin-yillik-turk-mezari

http://www.uludagsozluk.c...t%C3%BCrk-kaya-resimleri/

(bkz: mal değneği)
sansür müdür. evet.

şimdi böyle yazınca ne oldu? adam sikik bir argümanla olması gerekenden fazla ilgi gördü.

yoksa muhtemelen o da biliyordur, türkleri anadolu'dan orta asya'ya "geri" gönderseler batı'nın kendilerini sikmelerinin yaklaşık olarak bir buçuk gün süreceğini. biz bin yıldır bu toprakları sizin gibi hainlerden de koruduk, her iki lafından biri "ühühühü, tüğkleğ, pis tüğkleğ, işgalci tüğkleğ, invader tüğkleğ" diye ağlayan rum, ermeni, bilmem ne bok olan tiplerden de,

bir de, ulan duyan da bir bok bildiğini falan zannedecek, işid denen ne idüğü belirsiz üç beş çapulcu gelip bir gecede sülalenizi sikmedi mi? biji obama biji obama diye yalvara yalvara batı'dan yardım dilenmediniz mi?

merak ediyorum acaba bir düzenli ordu gelse ne yapar sizi. amk barzoları.

orta asya'ya süreceklermiş. biz mete han'dan beri papa sikiyoruz, adam bizi orta asya'ya sürecekmiş, allahın kaptan mağara adamı. yıl 2015 olmuş eşek sikip kardeşini siken adamlar bizi orta asya'YA GÖNDErmekten bahsediyor asdasdasfg.
Sansür olsa sen bu başlığı bile açamazdın.

7/24 bu ülkenin seçilmiş cumhurbaşkanına ağız dolusu küfürlerle hakaret edebiliyorsunuz. daha ne sansüründen bahsediyorsunuz.
Açılan başlık formata değil, akla mantığa aykırı. Sanırım silinme sebebi bu heval kardeş.
5000 Yıllık kürt tarihini hiçe saymaktır.
Foşşik moderasyon höwallerin öntrylerini siliy.
yalan dolan konuşmandan olabilir. Af edersin de, Kobani'yi ABD desteği ile zor tutan bir avuç adamla mı bizi geri göndereceksiniz asya'ya geri?
Önce siz tam anlamıyla Avrupa'nın desteğini alın, sonra görüşürüz.
rezaleti değil adaletidir.
senden,benden, insanlık olmadan önce belkide kargalar yaşıyordu bu topraklarda. ama ne var ki hala ceviz kırmaktan öteye varamadılar. önemli olan ne zaman gelip gelmediğin değil ne yapıp yapmadığındır. kısacası hak eden kazanır.
Kürtçe şarkıların kaldırılmasına tepki gösteren bir hevalin beyanatı. Sözlük yönetiminin ellerinden öpüyorum. Burası Türkiye Cumhuriyeti. Saçma sapan, Arapçadan hallice dilinizi de, şarkılarınızı da açın kendiniz dinleyin. Evet.
Irkçılığın, terörist sempatizanlığının, provokatörlüğün ve ahlaksızlığın tavan yaptığı sözlükte asıl sansürlenmesi gerekenlerin sansürlenmeme rezaletidir.