bugün

Siyasi görüşü herkesin dile getirebilme hakkı vardır. Pkk bile şu ülkede barınıyorsa herkes barınır.
Şeriatı getirecek diye yobazlar eteğine yapışmış, Türkiye'nin ebesini ağlatıyorlar.

Her kes bir diğerini uyarsın! iç savaş çıkartacak bunlar.

Özgürlükler yok edilecek, kimse evinde b.sayarında oyun bile oynayamıyacak!

B. Sayarlar toplanacak, her kese camide rahle üstünde yobaz kitaplar okutulacak.

Okumayan sopa yiyecek !
Ülkede istemiyorum diyerek katıldığım olaydır.
çabuk ak partililer gelmeden.
Ben uludağ sözlükteki "ak partili"lerin tamamını chp'li trol olduğunu düşünüyordum. bana hala öyleymiş gibi geliyor.
ben ülkede istemiyorum ama fayda etmiyor diyebileceğim mevzudur. tamam zaman zaman bunların paralı olarak trollük yapanlarına gülüyoruz eğleniyoruz ama gene de neticede can sıkıyor bir yerden sonra. bu kadar aleni yapılan şeyleri göremeyen insanlar var aralarında tüm insanlığa olan ümidin kayboluyor bir yerden sonra..
Akp liler Arabistana gitsin .
zalloğlan da gitsin mi dedirten başlık.
görsel
Van milit. Durmak yok yola devam. Oylar akp ye. Referanduma da evet.
bizde sözlükte vurduran istemiyoz ama gelip burda post bile açabiliyolar where is the adalet?
Bu başlıkta kemalist kokusu var.

la sözlükte olsalar ne olur olmasalar ne olur, adamlar troller zaten.
Uludağ ve bursaya 1500 km yarıçapında hiç bir yerde istemiyorum.
Bulunma Durumu Eki -da / -de / -ta / -te’nin Yazılışı

Bulunma durumu eki getirildiği kelimeye bitişik yazılır: devede (deve-de) kulak, yolda (yol-da) kalmak, ayakta (ayak-ta) durmak, işte (iş-te) çalışmak vb.

Yurtta sulh, cihanda sulh. (Atatürk)

Yaz kızım, sanığın başlığı modlar aracılığıyla düzeltmesine, başlığın ırkçılık gerekçesiyle kapatılmasına, te yi ayrı yazan yazarın beraatine ama eksi oylanarak entryden soğutulmasına karar verildi.
(bkz: uludağ sözlükte)
görsel
Kutuplaşma namına çok güzel bir istek.
yerinde istek. size uygun başka sözlükler var. orada gidin.
görsel
(bkz: sıçmık)
Hadi onlarin bize git demesini anliyorum ama akli basinda insanlarin bugun akplileri hayatindan cikarmasini dislamasini filan asiri mantiksiz buluyorum. Sen cikardin hayatindan, o cikardi, ertesi gun bi baskasi cikardi, e ulan bu akpliler senin elestirdigin seyleri nerden gorecek, onun dunyasi daha da kusursuzlasacak artik cunku cevresinde ulkede olan bitenleri elestirenlerin sayisi bir daha eksildi. Sacmalik. Birbirinizi dislayacaginiza adamakilli konusmaya tartismaya bakin.
hayvanları sevin.
emrin olur başım gözüm üstüne.
ibo şovların, kurtlar vadilerinin bir ömür reyting yaptığı, kezban-apaçi kültürüne hitap eden şarkıcıların bir, iki uyduruk şarkı sonrası milyon dolarlık evler alabildiği, bilmem ne ağa cemaatlerinin cirit atıp rahatça insan sömürdüğü hatta devleti tehdit eder boyutlara geldiği, her ailenin kendi cehaletini copy-paste gibi aynen alt nesillerine aktardığı, kısaca kalitesizliğe, cehalete, tembelliğe olan telebin bedava dağıtılacak bir laptop' u bile solda sıfır bıraktığı ülkede ütopyadır dediğim istek.
öyle isteyerek oluyorsa her şey bende sözlük de kemalist görmek istemiyorum.
Aynı görüşlerin olduğu yerden hiçbir şey çıkmaz. Farklı görüşler, iyi ki varsınız.