bugün

şikayetlerime baktım da 60 tane şikayet birikmiş baksanız mı acaba?.
bu iki yazar aynı kişi;
https://sex-marijuana-and-lahmacun.uludagsozluk.com/
https://pileyboy-dogukan.uludagsozluk.com/

aynı kişinin fotoğrafları var profillerinde.

Adam resmen sözlükle taşak geçiyor.

Senin ben tipine sokayim.

Edit: profil fotosunu kaldırıp izin almış tipine soktuğum. Böyle yapınca kurtulurum sanıyor zavallı.

Edit2: pileyboy dogukan hesabı silik oldu, peki ya diğeri nasıl duruyor hala?
frank lucas denen rejim düşmanı, atatürk düşmanı moderatörü hala aralarında barındırdıkları için kendilerine suç duyurusunda bulunmaya hazırlandığım moderasyondur.
ne şiş yansın ne kebap tarzında insanlardır.

hiç bir toplumsal olayda vicdanlarıyla hareket etmezler , ya da edermiş gibi görünürler.
formatı siker atarsın ama başlık tutmuşsa iplemezler istediğini yazarsın ses etmezler .
Modlar uyuyor. Ergenin biri hesap üstüne hesap alıp sözlüğün anasını belliyor ses eden yok. Evet.
Ohooo adamların 5-6 tane fakesi var. Hatta kendi ağızlarıyla 15-16 fakem var diyenlere de şahit olmuştum. Eskiden tek tek yakalayıp götlerine kibrit çöpü sokuyordum ama artık bıraktım. Moderasyon da elini çekti zaten.

Kanıtlarla birlikte moderasyona ihbarda bulunduğunuzda ip adreslerinin kontrol edildiğini, çakışma olmadığını söylerler. Farklı ip adreslerinden giriş yapılabileceğini onlar da biliyorlar ama mevkilerine bok sürdürmek istemezler.

O yüzden siktir edin dostlar o ruh hastalarını. Donuzlayın geçin.
Arkadaşlar malumunuz; bu moderasyon ekibinde yer alıyorum, her ne kadar kısıtlı yetkilerle de olsa. Lütfen düzgün şeyler yazın, üstüme alınıyorum çünkü. Yeterince alıngan ve hassas bir Yengeç burcuyum.
Ne harika ekip, ne kutsanmış insanlar deyin mesela.
ramazan dolayısıyla özel mesajları okumayacaklarmış. rahat rahat fingirdeyebilirsiniz.

gerçi bayramda toplu olarak üstünden geçebilirler. yine de götünüzü filan paylaştıktan sonra mesajları temizleyin.
tüm sözlüğün, allah'a küfür etmiş bir yazarın silik yemesi için ayağa kalkmış iken bu yazarı sadece çaylağa düşürmek sözlükteki herkese yapılmış bir saygısızlıktır. ben eminim ki onlarca kişi ayrıca şikayet etti bu yazarı fakat sadece çaylağa düşürmenin akıla mantığa sığar bir yanı yok. burası devlet dairesi değil, sözlük. biz hakkımızı aramak için her defasında sizin boğazınıza sarılacak değiliz. işinizi düzgün yapın!

d: imla ve mantık hatası giderildi.
d2: bir arkadaş mod yok demişte; ramazanda bu saatlerde hatta ve hatta sokağa çıkma yasağında sözlükte mod yok ise sözlük zaten bitmiş arkadaşlar. okeyi dönüyor aq.
Hesabı çaylak yapan bir yetkilidir diye düşünüyorum. Bu saatte online mod yok. Olsa silik olurdu zaten. Sabaha uçar.
halkın dini değerlerine alenen hakaret eden birini bu vukuatından 30-40 dakika sonra "çaylaklık" ile cezalandırmak sözlüğün yazarlarıyla dalga geçmektir.

silik olması gereken birini sadece çaylaklık ile mı susturacaksınız?

brad pitt olsa içim yanmaz da küfürbaz özürlü 140 kiloluk bir çuval...

bu olay sizi de zor durumda bırakabilir.

artık öyle siber suç işleyeyim ama anonim kimliğimin arkasına saklanayım devri bitti.

gerekeni yapın...
(bkz: xmockingbirdx) denen fake hesabı ne zaman silecekleri merak edilen ekiptir.
uludağ sözlükte gördüğüm en doğru katogorilendirme bu.

görsel
varlar mı yoklar mı bilinmeyen moderasyondur sözlükte format denilen şey kalmamış.

görsel
Anlatıyorsunuz bir şeyler yazıyorsunuz, bdv e yazıyorsunuz.
Allah kitap için öyle bir cevap veriyor ki Akıl mantık dışında.

Yemin ederim bakın kendi kendine sunucular zarar görmediği sürece gidiyor. Kimin ne olduğu ne yaptığı belli değil. Muz sözlük mü ?
tam da ondan.
var mı yok mu belli deģil.
görsel
bana üst üste 2 kere 9 gün çaylaklık cezası veren ekip. 18 gün çaylak olacak ne yaptım adam öldürdük sanki.
Celladına aşık olmak,

(bkz: STOCKHOLM SENDROMU)
üzücü kutlamalardır. siz moderasyonu kutlayın yetkilileri sallamayın ama yetkililerden 4 tanesi bugün bile online iken sizin dertleriniz için kendilerini ( yalan ) heder ederlerken moderatör yok. üzdünüz lan..
beni çaylak yapan moderasyondur yinede kutlu olsun.
Gelişmeler kısmına bir bayram mesajcığı bile yazmayan ve bizi derin üzüntülere gark etmek suretiyle yaralayan moderatörlerdir. Olmadı bu işte. Neyse...
Yazar çizer 34 şansını zorluyor gibi.
Artık iyice eşeğin vajinasına suyu kaçırdınız haberiniz olsun.

Şu entryi silme gerekçeniz olan “ağır argo” yu yılların hukukçusu olarak ben bulamadım. Bana da söylerseniz sevinirim.

görsel
görsel
mod olacak iki kişi var şu an bir bizim jimmy ibnesi diğeri de essy.
şaka lan şaka. essy mod falan olmasın.
ofli dayı mod olup tengir ibnesi ve bütün fake hesaplarını silecekse mod olsun.