bugün

kime göre neye göre düzelmek?
Noooldu bizim şu düzelme işi ha?
yav onlar döner dönmez de sözlüğü siken sizin gibilerde sanki haklıymış gibi her defasında bu olayı hatırlatması daha komik.
Amma ağladınız ha format format diye. Gören de çok matah bir şey sanacak.
başlık 2018 de açılmış ama siz bilirsiniz tabi.
Cahil hödükleri memnun edecek karar.
Aksine, yazın ve cahillere her Allah'ın günü cahil olduklarını söyleyin.
insanlık için en büyük 1. tehlike cahillerin karşısında suskunluk ile onlara vereceğiniz cesaret.
2. Tehlike ne mi?
Cahillere vereceğiniz iktidar.
Insan tanınmadığı yerde içini dökmeyi, kimseyle paylaşamadıklarını paylaşmayı özlüyor valla. O yüzden pek uzun sürmüyor bu karar. insanların hesaplarınızı (twitter vs.) sürekli stalklamasından bıkıp yine sözlüğe kaçıyorsunuz. Gündüz üyelik alıp akşama yazar oluyorsunuz zaten.
''sözlüğü bırakıyorum'' un dolambaçlı versiyonudur.
(bkz: arkadaşlar düzeldi).
(bkz: cem uzan a hapis şoku).
bu sözlük bu saaten sonra düzelmez yoldan çıkmış bir nevi yazarlığı bırakma kararıdır.
görsel

Bende donuzlu olan birisi başlığı hortlatmış. Gizli sekmeden girip bakmaya üşendim kim olduğuna. Bende donuzlu olan insanları ciddiye almayın.
ilkini yaklaşık 10 yıl önce aldığım karar. Sonra iki kere daha aldım. ilkinde baya tepkiliydim, ciddiye alıyodum falan. Sonrakilerde zaten umrumda olacak bir ortam kalmamıştı olayı geyiğe evirdik. Evet.
görsel
sözlüğü kaliteleriyle düzeltmek yerine kaçan yazarların verdikleri kararlardır.

Arif bey, gitmeyin, kalın bizimle.
belki de sözlüğe forum gibi yazanların artması sonucu verilmiş bir karardır.

hepimiz yapıyoruz aslında bunu.

modların online olup bizi kurtarması, veya bizlere özerklik vererek kendimizi kurtarmamıza izin vermesi keyifli olabilir.
ölüm orucu tutmakla eşdeğer ve beyhude bir eylem.
Daha çok beklersiniz.
Yeniden uygulanması gerekilen karardır.

Bu sefer tam 90 gün girmeme kararı alınması lazımdır.

Samimi de olmak lazım.Öyle geçenki gibi 1 ay girmiyorum deyip,2 gün sonra geri dönmek yok he.puhahaha.

(bkz: nerede kalmıştık)
Silik olmakla eşdeğer karar. Sözlüğün düzeleceği falan yok.
yaptığımdır. artık nadir yazıyorum. mesaj kutum da boş.
görsel
Uludağ sözlükte yazar kalmamış ki terk edesin. Aynı böyle bir şey yapmış olursun. ıssızlıktan hiçliğe.
güle güle kanka. obtum, kib, bb.
başlığı açan halen burada olduğuna göre demek ki sözlük düzelmiş !..

edit : başlık 2018 de açılmış.
Düzülene kadardır o.
Ben 2015 gibi geldim. O zamanda insanlar sözlük bozdu eski tadı vermiyor düzelene kadar girmiyecem diyordu. Kimileri girmeyeli 3-5 yıl oldu zaten
Düzelme mevzusu bu yani anlatabiliyor muyum hicbir zaman daha iyi durumda olmayacak.