bugün

şu fake muhabbeti artık midemi ekşitti.
salın gitsin.

sanki normal üyeler çok iyiydi arka planda ne işler çeviriyorlar.
Katılıyorum arkadaşa şahsen ben 30 yasinda koca 1 ergenim hahahahs.
Zall konuya el atmalı. Geçmişte yapmıştı bunu. Yine yapabilir.

(bkz: Arkadaşlar düzeldi)
dedi ve yazdı.
2.5 seneden uzun bir süre yazmamış biri olarak naçizane düşüncem buradan umudu kesmektir. Burayı böyle kabul etmek lazım.
düzeldi mi peki.
inciden beter olmak üzere burası. 36 gün içerisinde 516 adet entry girdim , olabildiğince az cinsel içerikli başlıklara entry yazmışlığım var birkaç tane tek. ama artık bu çok zorlaştı. siyaset , seks dışında mazlum , sıradan bir başlığa entry girme ihtimalimiz çok çok azaldı. adam akıllı yazılarla biraz daha bu girilen entry sayımı yükselteyim. ondan sonra uzun soluklu bir ara vereceğim büyük ihtimalle.
8.nesil yazarım, ayda yılda bir girer bakarım, sonra yine aylarca uğramam. Buradaki ortam leş. Kalite yerlerde. Tipler mal.
Kaliteli kişinin yeri değil bu sözlük.
Çöplük.
Anca 1 hafta sürmüş olan utanç verici rezalet ötesi bir karardır.

ulan ben 2.5 sene sözlüğe işimden dolayı ara verdim,bunlar 1 hafta bile dayanamadılar.hatta eyleme katılan bazıları başka sözlüklerde fink attı.

Ne kadar iktidarsız oldukları da buradan anlaşılıyor.
Ben 2015 gibi geldim. O zamanda insanlar sözlük bozdu eski tadı vermiyor düzelene kadar girmiyecem diyordu. Kimileri girmeyeli 3-5 yıl oldu zaten
Düzelme mevzusu bu yani anlatabiliyor muyum hicbir zaman daha iyi durumda olmayacak.
Düzülene kadardır o.
başlığı açan halen burada olduğuna göre demek ki sözlük düzelmiş !..

edit : başlık 2018 de açılmış.
güle güle kanka. obtum, kib, bb.
görsel
Uludağ sözlükte yazar kalmamış ki terk edesin. Aynı böyle bir şey yapmış olursun. ıssızlıktan hiçliğe.
yaptığımdır. artık nadir yazıyorum. mesaj kutum da boş.
Silik olmakla eşdeğer karar. Sözlüğün düzeleceği falan yok.
Yeniden uygulanması gerekilen karardır.

Bu sefer tam 90 gün girmeme kararı alınması lazımdır.

Samimi de olmak lazım.Öyle geçenki gibi 1 ay girmiyorum deyip,2 gün sonra geri dönmek yok he.puhahaha.

(bkz: nerede kalmıştık)
Daha çok beklersiniz.
ölüm orucu tutmakla eşdeğer ve beyhude bir eylem.
belki de sözlüğe forum gibi yazanların artması sonucu verilmiş bir karardır.

hepimiz yapıyoruz aslında bunu.

modların online olup bizi kurtarması, veya bizlere özerklik vererek kendimizi kurtarmamıza izin vermesi keyifli olabilir.
sözlüğü kaliteleriyle düzeltmek yerine kaçan yazarların verdikleri kararlardır.

Arif bey, gitmeyin, kalın bizimle.
görsel
ilkini yaklaşık 10 yıl önce aldığım karar. Sonra iki kere daha aldım. ilkinde baya tepkiliydim, ciddiye alıyodum falan. Sonrakilerde zaten umrumda olacak bir ortam kalmamıştı olayı geyiğe evirdik. Evet.
görsel

Bende donuzlu olan birisi başlığı hortlatmış. Gizli sekmeden girip bakmaya üşendim kim olduğuna. Bende donuzlu olan insanları ciddiye almayın.
bu sözlük bu saaten sonra düzelmez yoldan çıkmış bir nevi yazarlığı bırakma kararıdır.