bugün

kadroda son durum şu şekildedir;

(bkz: salca)
(bkz: montajelemani)
(bkz: yawuz)
(bkz: zall)
(bkz: don santino corleone)
(bkz: amd)
(bkz: burock)
(bkz: anthrax)
(bkz: erenerenc)
(bkz: pegasusss)
(bkz: sivrisinek)
(bkz: rockonbaby)
(bkz: ozee)
(bkz: murat) *

toplam 14 kişi olunmuştur, kadroda yer kalmamıştır. anthrax'ın yanında getireceği arkadaşlar ve rockonbaby'nin kadroya katılmasından dolayı türker kadro dışı kalmıştır.

maç saat 23:30 - 00:30 arası nilüfer asia spor center'da oynanacaktır. üst saha tutulmuştur. saha ücreti 112 ytl'dir ve kişi başı 8 ytl ödenecektir.

saha bilgileri;

adres: ihsaniye Mah. ikizevler Sk. No:7 (Nilüfer vergi dairesi karşısı)
telefon: 249 64 55
helikopterden çekilmiş görüntüsü: http://www.nilufer-bld.gov.tr/images/media/z13.jpg
tribünden çekilmiş görüntüsü: http://www.niluferasia.com/images/hali_saha_main.jpg

not: benim telefon numaramı öğrenmek isteyen arkadaşlar, cep telefonumu almak için özel mesaj atabilir. sadece maçta oynayacaklar mesaj atsındır, bayanlar telefon numaramı almakta ısrar etmesindir. *
(bkz: dev derbiye saatler kala)
seyirci olarak katılacağım zirvedir,bayanlar salça nın telefon nmarasını almasındır,ayrıca murat onur konuğumdur,yanlış olmasındır,nokta.
başarıyla gerçekleştirilmiş zirvedir. artık evlere dönülmüş, duşlar alınmıştır ve birazdan mışıl mışıl uyuma moduna geçilecektir. herkese teşekkürler olsundur. (bkz: kimse bana böyle davranmadı) (bkz: öğrenci kontörü verir misin ağabey) (bkz: birader! arabana benzin koyduk, sigaranı verdik, bsg artık ya)
okulun tam rayında açılmaması münasebetiyle kaçırdığım artık 7.de okulda hazır açıkken bende oynarım dedigim ve saha değişikliğini olumlu buldugum mevzu.

not: salcanın numarasını isteyen bayanlar bana da başvurabilirler.****
istanbula gezmeene gittiğim içün varlığından bile haberdar olmadığım zirve,fakat acilen gollerimle tekrar yeşil sahalara döneceğimi burdan haber vermek boynumun borcudur... ***
sene 2006 serin bir eylül akşamı bursa eski hal in oralarda bir halı sahada gerçekleştirdiğimiz maç

salca nın verdiği isim listesi birebir ordaydı:

sene 2006 vay be. ben bıçkın gibiyim, zall o zamanlar genç ve kilolu. çıkışta da zall, salca, ve nickini hatırlyamadığım bir şahısla sanırım çicek pasajına gidip kafa çektik.

keyifli zamanlardı vesselam. şimdi düzenlense götümü kıpırdatmam.
Birinci nesil yazar geldi herkez domalsın.