bugün

Bilmem hiç denk gelmedim.
Gereksizdir.

He illa arkadaş edinecekseniz mümkünse dişi olsun.

Yakşamlar.
Çok iyi bir fırsattır arkadaş edin çok iyi 1.01 şey diyorum ben de çok iyi arkadaşlar edindim da bir tane arkadaşım var onunda adı go to haven Çok iyi biridir kendisi kendisi iyi biri yani ben 10'dan hoşlandım ben uludağ sözlük'teki tanıdığın kişi bu arkadaşım ben bunu bu arkadaşım yani çok çok iyi biriymiş ben artık onunla arkadaşlık onunla yapacam .
Kuzenim 7 8 yil once burada yazardi. Yine ayni donemde buradan yazar olan birisiyle yillardir arkadaslar. Gecen hafta dugunune buradan iki arkadasi gelip sahit oldu. Olabilir yeter ki durust olun.
Sözlükten çok yakın birkaç arkadaşım oldu ve dışarıda da sürekli görüşüp geziyoruz. Mümkün olan durum. Böyle durumlar için zirvelere katılmak gerekiyor tabi. Bizde istanbul zirvesinde tanışmıştık.
Sevgili yaptık hayatımız karardı...

Arkadaş için de aynı durum tecelli etmez umarım...
şaka maka sanalda olsa burada sağlam dostlar tanıdım.
Gayet olası bir durumdur hatta gecen gün oturup kahve ictim bi tanesiyle ve sosyal hayatımızda da iyi arkadasız.
Secici olmayı bilirsen her yerde dengini bulabilirsin.
Evet sözlügün geneli bos yapıyor ama araya iyileri de kaynamıs denk gelinirse ne ala.
Zor bir şans. Herkes kendi tribinde zira. Kimse de başkasını adamakıllı siklemiyor. Bana tıraş geldi. Kaç senedir buralardayım. Öyle birine rastlamadım.
Bayağı zor olan durum.
Şuda var bazı yazarlar hatta çoğu entrydeki kadar yazar olmuyor.
Trollü hâlâ troll,havada karada yürüyende aynı yani insani bi şekilde iletişim kurma zor oluyor.
Gerisi kolay zaten.