bugün

galatasaray taraftarıdır.
son iki üç gündür garip garip pozlar veren topluluk.

ua-beykent uni pankartlari partizan tribunlerinde pic edilince kontrolden cikti manyaklar. ergen ergen satasmalat felan..

not: ağır Galatasaray taraftariyim. turkiye deki hic bir taraftar grubuna sempati duymuyorum.
boğaz holiganstayken bir kaç kere kovaladığım taraftar grubudur.
tükiye'nin en iyi dünya'nın sayılı taraftar gruplarındandır.
görsel

görsel

özgecan aslan'ı bugün unutmamıştır.
Bugün oynanacak maçta özgecan aslan için şu saatlerde hazırlık yapan taraftar grubu.
"Renkler sadece siyah bugün"
Kanıbozuk oluşum.

https://www.facebook.com/...6/?type=1&pnref=story
fbjk lileri sızlatmıştır.

kanı bozuk fa, iflahsız.
Yine ortalığı birbirine katmışlar.

http://www.hurriyet.com.t...or/basketbol/28501674.asp
hayırdır ne yanlış yapmış ki bu aslanlar. gayet olması gerektiği gibi davranmışlardır.
Türkiyenin tartışmasız en iyi taraftar grubu.

en azından bazıları gibi stadını ateşe vermiyorlar
yada bazıları gibi bir bilet için kendi taraftarını öldürmüyorlar..
Şuan Fenerbahçe transfer haberlerini izleyerek çatlayan taraftar grubudur .
bir çarşı kadar olamamıştır.
galatasaray'ın tümörüdür.
sayelerinde ingiltere ve almanya' dan sonra avusturya' da da türk takımları hazırlık kampı yapamayacak.
taraftar süsünde çakal sürüsü. başındakilerin hepsi çıkarı için hareket eder. yönetim istifa diye bağıramazlar çünkü yönetim giderse ekmek kapıları kapanabilir. yönetimi protesto edenleride bastırmaya çalışırlar. hele o ömer denen bir it var, yıllardır sevmem. zamanında adnan polat'a istifa diye bağıran taraftara ananızı siksin diye bir tepki vermişti. bugün aynısını dursun için yapıyor. bunların galatasaraylılığı sırf menfaat, para. başka bir bok değil.

edit: odeabank tribünündeydim. yönetim istifa diye taraftar bağırdı, ultraslan bastırmaya çalıştı.
Ne içtin sen amk. Son 5 dakika istifa diye bağırdılar ya.
o son 10 dakika yaptıkları lanet tezahüret yok mu lanet gelsin bunlara. ben ekran başında uyuyakalıyorum takım ne yapsın. hadi önde olduğun maçlarda söyle ama geride olduğun maçlarda ateşleyici bir şey söylemeniz gerekmez mi bre mal sürüsü.
kaldı ki kendileri de klüp içindeki farklı hiziplerin boruların öttürdükleri bir oluşumdur ve bundan da öteye gitmeleri pek muhtemel değildir.
ua-üni haric % 90u işsiz güçsüz, karaborsaci, madde bagimlisi, arabesk ruhlu, polis sevdalisi, yonetim kopegi, pezevenk tiplilerden olusur.
türkiyenin açık ara en iyi taraftar grubudur. evet.
böyle de örnek alınası davranışlar sergilerler:
görsel
ultrAslan tartışmasız türkiyenin en iyi taraftar grubudur(çarşıyı harcadılar zaten). ilklerin takımı Galatasarayın taraftar grubu olarak yine ilkleri yaparlar. Toplumsal ve siyasal olaylara bakış açısıda bir taraftar grubunun yapması gereken cinstendir. Az zamanda çok ve büyük işler başarmışlardır.
görsel

italya'da lazio deplasmanında bugün böyle bir atmosfer oluşturmuşlardır.
Mamalari sağlam olan taraftar grubu.

Takım ateş ediyor, iki gunde bir hoca değişiyor, kulüp kurulus amacindan olmuş normaldr iki satır olsun bi şeyler yazilmasi gerekir, ulan hic degilse canımız yaniyor denir bu mallarda tik yok.

Saglam yemliyorlar sizi. Farkina varmayan, ultraslaaaan diye dolanan ergenler de farkina varir umarim.

Hani biletti masrafti falan her taraftar grubunda oluyor da bu sefer baya saglam herhalde mama. Helal olsun.
Yönetimden ciddi anlamda sus payı aldığını düşündüğüm taraftar grubu. Kulüp bu haldeyken la lay saldır Galatasaray diye bağırmanın başka anlamı yok çünkü.