bugün

(bkz: bim)
ankara'kiler için hemen vereyim mekanları;
a- (bkz: çinçin bağları)
özellikle de ara sokaklara dalın ve ordaki delikanlılara "burda süt gibi kızlar varmış" diyin. şüphesiz ki onlar size yol gösterecektir.

b- (bkz: doğantepe)
çinçin'deki unutulmaz anılarınızdan sonra uğrayacağınız yerdir. girer girmez ilk gördüğünüz 5-10'lu gruba yaklaşın ve "çinçin'den geldim ben" diyin. onlar ki size daha güzel yollar göstereceklerdir. ama "çinçin" kısmını vurgulayın, yoksa aradığınız randımanı alamazsınız.
rüyalarda.
(bkz: pahalı alışveriş merkezleri)
iki direk arasındaki top ağaca sırtını ver, 200 adım yörü, kaz. (böyle miydi bu ya?)
(bkz: istiklal caddesi)
ucuz ve seksi kız arayanların evleri, akrabalarının ve sülalelerinin yayıldığı, yaşadığı yerler.
(bkz: tayland)
izmir alsancak ve küçükpark' da her adımınızda size bakan emo tipler.buyrun.
(bkz: yok artık ali sami)
(bkz: rexx sineması önü)
(bkz: fakerhane)
(bkz: metalci barları)
düz devam et soldan üçüncü reyon.
(bkz: ucuz ve seksi kızlar)
(bkz: e5)
ucuz ve seksi kadınlar!

mesela emeği ucuz kadınlar öyle değil mi sevgili arkadaşım!
eşit işe eşit ücret talebi mesela... mesela, görünmeyen emek.
aslında kastettiğin bu!

oysa, hepimiz başlığa bakıp değerlendiriyoruz senin ahlakını...

kusura bakma sevgili arkadaşım. tüm kadınlar özür diliyoruz senden, seni yanlış anladığımız için.

HA BU KADINLARIN BULUNABiLECEĞi YERLER Mi?
MESELA SENiN DE EViN!
ANNEN MESELA! BÜTÜN GÜN TOPLAMIYOR MU ARKANIZI! UCUZ DEĞiL Mi EMEĞi?

KIZKARDEŞiN MESELA! FABRiKADA DÜŞÜK ÜCRETE ÇALIŞAN!

KARIN, SEVGiLiN MESELA! ÇOCUĞUNA BAKMAK iÇiN ÇALIŞAMAYAN!

(bkz: CiNSiYETÇiLiĞE KARŞI KADINLAR BiR ADIM ÖNE)
bulgaristanın türkiye sınırındaki svilengrad ve benzeri sefil şehirlerinde yol kenarlarındaki iğrenç dükkanlar. bunların bazılarında, kafam kadar göğüslü, tuğba ekinci tipli, çingene-türk-slav melezi çok seksi ve ucuz hatunlar çalışır. tek sıfırlı bir banknota rahatça donlarını indirdikleri bilinmektedir.
ucuz kadın seksi ; seksi kadın ucuz olmaz...
(bkz: sofya)
(bkz: bulgaristan)
erotic shoplar.
(bkz: şişme kadın)
seksi kadın dünyada az, türkiye genelinde yok denecek kadar azdır.

az olan herşey gibi seksi kadın da pahalıdır.
ancak bulgaristan gibi moldova gibi açlıktan ne yapacağını şaşırmış yoz toplumlarda seksi kadınlar oldukça insaflı rakamlara donlarını indirmektedir. "niema prablema" dır.
bamya pipililerin felik fellik aradigi yerlerdir.
türk toplumunda ailelerin kızlarını erkenden evlendirip başından atmasından kaynaklanan kadın kıtlığı,
erkeklere seçme şansı tanımamakta, keçinin olmadığı yerde koyuna abdurrahman çelebi dedirtmektedir.

bu da ülkemizde en fazla metres olabilecek çapta, 160 cm , kıllı kızların bile aşırı ilgi görmesine ve megaloman olmalarına yol açmıştır.

oturduğu yerden hiç bir emek vermeden erkeklerden ilgi gören ,
bir ilişkisi olması için hiç bir çaba , bedel ödemeyen ve davar gibi seçen yurdum kadınının hiç bir zaman anlayamayacağı cümledir.

"ucuz ve seksi kızların bulunabileceği yerler"
yurdum türk erkeği familyasının ütopyasında yaşarlar ve hayatlarını orda devam ettirirler.
bütün süpermarket ve yetkili satış noktaları.

(bkz: allah ım yarattın bari takip et)