bugün

en son %85 civarı çıkan orandır.
yani memleketin yaklaşık %85 i müslüman kalan %15 i ehli kitap, allahsız, tengrici(putperest), zerdüşt ve teist.
Muslumanliga nereden baktiginla alakali. Musluman görüntüsü verip her türlü pisliği yapanlari katsaniz bile rakam en fazla %90 olur.
Ama islamiyeti gercekten dogru sekilde yasayan, yureğinde insan sevgisi olan, vicdan sahibi, merhametli. Samimi bir sekilde allah peygamber ve ilim öğrenme aşkı olanlari sayacak olursak bu oran %50-60i gecmez.
Hakiki müslümanlar sürüden ayrılan koyunlar kadardır. Kandırmayın kendinizi. Topyekün cennete mi gidicez ülke olarak? Iranlılar şii onlar cennete giremez. Araplar gösteriş düşkünü onlar da giremez. Batı uzakdoğu ve rusya zaten hristiyan. Abdyi topla yuvarla cehenneme. Bi biz bi filistin inanç sahibi.

Geçin bunları beyler. Allahın düzeni bu kadar basit mi?
Yalandır.

Türkiye nin hiçbir zaman %99 u müslüman olmamıştır, 1923 den beri.

Herhangi bir dini olarak en yoğun zamanlarını ilk ve son defa şu sıralar yaşamaktadır.

Suudi Arabistan ın bile %99 u müslüman değil, Türkiye nin mi olacak?
Neyin müslümanı diyerek Karşı çıktığım önerme.

Türkiye'de büyük çoğunluk Dini inanç olarak Değilde Araç olarak kullanmakta.
Bazı kafalara göre çoğunluğu müslüman olduğu için müslüman devleti diye geçer. Devletin din mi olur? Hepimiz kardeşiz.
Slm knk oraya bir -1 ekler misin rica etsem.thanks.
Yüzde yüze tamalayamadılar 35 senedir.
akp'ye oy vermeyenleri müslüman saymayıp, her fırsatta %99,9 olarak oran vermesidir. kendiyle çelişen çomarlar.
milyonlarca klişe söylemden sadece bir tanesi.
bu başlık üzerine konuşulacak çokça şey var ama malum henüz çaylağız sesimiz çıkmıyor.
Değildir ama gavur da değildir. Ne emmeye ne gömmeye gelen dayağa laik bi kesim var.
Suriyeli, ıraklı vatandaşlarımızdan kaynaklı durumdur.

Geri kalan yüzde 1ini ise işte türkiye cumhuriyeti vatandaşları oluşturmaktadır.

Deli gibi ürüyorlar lan.
Nasıl müslüman lık bu anlamış değilim merhamet yok vicdan yok insanlık yok.
isviçreli bilim adamlarının yaptığı araştırmaya göre türkiye'nin yüzde doksan dokuzu oran verirken kafadan sallıyormuş arkadaşlar, kesin bilgi yayalım.

Muhafazakarların gerçek kabul edip, keyiften, zevkten dört köşe olduğu önerme. Önerme böyle önereceksen. Çünkü inanırım, bir gecede cahil kalmış milletim yapma bana böyle!
Sağ baştan say bakalım.
Bir mümin latifesidir.
doğruluğu olmayan bir cümledir. maksimum %60 ya da %70 oranında müslüman vardır. deist, ateist oranı da günden günden artmaktadır. hıristiyanları ve musevileri de eklersek müslüman oranı daha da düşer. zaten çoğu insan kimlik müslümanıdır. suudi arabistan'da bile %99 oranında müslüman yoktur. bu çok abartılı ve yalan bir ifadedir.
''yobaz matematiği;

solcular dinsiz
laikler dinsiz
aleviler dinsiz
atatürkçüler dinsiz
=
ülkenin %99'u müslüman''
bir ateist olarak şunu söylemeliyim. Müslümanı tehlike olarak görmüyorum ama muhafazakarı bir kürtçü kadar tehlikeli görüyorum.
yüzde yirmi çıksın öper başıma koyarım. yüzde doksan dokuzmuş *
bunu söyleyen hemen devamında "cehapeliler kafirdir" der, 10 saniye dolmadan "müslüman olan akebeye oy verir" diye bitirir.

yani matematik bilgisi sıfırdır. yazıyla yazdım akebeliler için, rakamaları okuyamayanları çok.
dışlanmamak için müslümanım diyenleri çıkınca %70 falan kalır.
evet türkiye'nin %99'u müslümandır ama bunu sanki herkes aynı inanç seviyesine, aynı bakış açısına, aynı yaşam tarzına sahipmiş gibi zannetmek yanlıştır. herkesin dinine bağlılık seviyesi farklıdır. dünyanın hiçbir yerinde herkes tornada yapılmış gibi tek tip müslüman değildir. herkes dinini, hayatını kendine göre yaşar.
spoiler

''yobaz matematiği;

solcular dinsiz

laikler dinsiz

aleviler dinsiz

atatürkçüler dinsiz

=

ülkenin %99'u müslüman''

spoiler

Analiz gibi analiz.
geri zekalı yorumcular ve yazarları gördükçe gülüyorum. her olayı siyasete döken andaval. siyaset ayrı Müslümanlık ayrı. pkk nın içinde dahi namaz kılan müslüman var.