bugün

erkek çocukları için;
"tecrübeliyim oğlum" deyip bir halt bilmeyen mahalledeki abiden, yalan yanlış olarak arkadaştan ve internetten alınan eğitimdir.
kız çocukları için;
abla, anne, teyze kızı veya civar kızlardan alınan eğitimdir.
yoktur.
övünmesinin seven bir abi yada arkadaştan * edinilen bilgilerdir.
gençlerin oradan buradan derleyerek oluşturdukları birikimdir.
(bkz: ayıp)
kadınlar gerdek gecelerini (ilk gece) bile arkadaş çevresine anlatırken, erkekler için bir kaç rus bayanın yeterli olacağını sanıyorum.
eğitim adı altında verilmez. bu nedenle eğitim sıfırdır. isteyen kendi araştırıp öğrenir.
ne yazıkki hala ülkemizde tabu konuları arasındadır. çok konuşulmaz toplumda. derme çatma bilgilerle başlar yaş ilerledikçe tam olmasada doğrular yanlışlar öğrenilir. özellikle tutucu kesimde - tutucu kesimdeki arkadaşlardan edindiğim bilgilerle yola çıkarak söylüyorum- cinsel yaşam sadece sex'ten ibaret kapalı bir kutudur başlarda. Zamanla öyle olmadığı anlaşılır. okullara ders olarak konulmalıdır. özellikle cinsel sağlık, ailede cinsel yaşam ve aile planlaması hakkında yoğunlaşılmalıdır.
olmayan şeydir.
ebebebebeyinnnnnnler biliyomu ki cinselliği eğitimini versin demeyi gerektirir.

ülkenin yarısı vajinismus, yarısı ereksiyon sorunlu, yarısı hayatında hiç orgazm olmamış -hatta olmadan ölmüş- bir de eğitim verecekler. canlarım benim.
ne cinsel eğitimi lan allah aşkına..hemde dinin sana çocuğun ergenlik dönemine geldiğinde bunları anlat ve öğret demişken..
baskılar toplumuyuz işte.
vardır, hatta kralı vardır. türkiye'de erkekler için cinsel eğitimin temel taşı abilerdir. her mahallelerde her gece seks yapan abiler vardır. erkekler eğitimlerini bu kişilerden alırlar. bu kişiler cemaat abilerinin seks yapanı gibidir. nasıl yaptıklarını anlatırlar ve sen kafana kazırsın. daha sonra ufak testleri vardır. pat diye ulu orta '' horoz ötüyo mu lan'' gibi sorular sorarlar. eğitimin diploması bu abiler tarafından götürülen genelevlerde verilir. ve a milli takıma çıkmamın gururu ile gelecek nesillere abi olma yolunda ilerlenir. kızların bu eğitimi nasıl aldıkları hakkında bir bilgim yok ancak mantık yürütecek olursak ''abiler'' gibi cemaatin ablaları tarzında kızlarada ablalar yardımcı oluyordur heralde.
18 yaşına bastığında karaköy de ablalar çok güzel özel ders veriyor.
güncel Önemli Başlıklar