bugün

https://twitter.com/milit...tatus/1659603360058691584

Bursa Osmangazi’de bir grup Suriyeli, Türk çocuğunun parasını ve telefonunu gasp etmek için dövüyor. Türkiye Cumhuriyeti Devleti topraklarında Suriyeli Arap Bedevileri bir Türk’e saldırıyor.
Cuhapeliler yapmıştır.
Bunlar münferit olaylar.
ne güzel mülteci kardeşlerimiz keyifli eğleniyorlar.
ak partimizi ve islam'ın nuru olan ümmetimizi kötülemek için tiyatro çeken cuhapelilerin işidir...
onlar daha akpartiye oy vermeye devam etsinler. bunlar yönetimden böyle yüz buldukça karılarınıza kızlarınıza tecavüz de ederler. sonra ağlarsınız ama fayda etmez.
içim acıdı. ben böyle şeyler görünce çok kinleniyorum. nasıl da bağırıyor yazık. bunlara lazım olan şey>>> (bkz: the purge)
konu hakkında bilgisi olmayanlar, internete yeni düşen görüntüler üzerinden yorum yapıyorlar, lakin bu olay 3 ay önce gerçekleşen bir olaydır arkadaşlar.
(bkz: bursa da terör estiren 30 kişilik suriyeli çete/#46202596)

olayda 30 kişilik suriyeli bir çete, bursa kültürpark'ta günboyu saldırılar yaptı. bu videodaki saldırı da bunlardan biri.

bu konu ile şahsen birebir ilgilendim.
şuradaki videoda olayın mağdurları ile görüşüp, duruma el koydum;
https://twitter.com/zafer...tatus/1629938116126490625

hatta olayın ertesi günü mağdurların ailelerine avukat tahsis ettim ve olayın gerçekleştiği kültürpark'ta basın açıklaması yaptım.

lakin sevgili arkadaşlar, olayın içinde başka olaylar da var.

biz zafer partisi bursa il teşkilatı olarak olaya müdahil olunca, mağdur ailelerine birtakım gizli eller tarafından telkinlerde bulunuldu ve mağdur aileleri avukatlarımızla görüşmediler, ayrıca dava dosyaları kapatıldı.

türk gençlerine saldıran suriyeli çetenin 6 elemanı da bıçaklandı. şu an bu olaydan dolayı tek bir suriyeli bile ceza almadı ama suriyelileri bıçaklayan birkaç genç hala hapiste.
Ülkeye geldiler çeteleştiler yarın bir gün örgüt kurup toprak da isterler eşkıya istilacı orman çocukları. Ve bu kadar yaratığı dolduran adam %49.5 aldı. Diyecek bir şey yok. Kendisine zararlı her şeye dört elle sarılan bir halkımız var.
Ülkücülerden OY Almak için Chpnin Yeni Tiyatrosu.
akpnin yoktan var ettiği mülteci problemi .
sessiz işgal . bunlar da iyi günlerimiz .
ülkemizde misafir olan ve ülkelerine geri dönmeleri artık şart olan tiplerin ayıbı ve suçudur. şiddetle konıyoruz !
Bursa'nın şeftalisini meşhur etmişlerdir.
Afganlarda ayni burdu hiç tek dolanani görmedim hep grup dolaniyorlar.
O da yanında fazladan bir telefon ve nakit taşısaymış , besleyebilirdi.

Ya da , o saatte ne işi varmış orada?

Gibi tipik trolçük beyinlilerin argümanlarına maruz kalacaktır.
aramızda hala chp nin oyunudur diyen andavallar olduğu sürece arkası gelecek olan saldırıdır.

keşke bunların çocuklarını dövseler keşke bunları sıkıştırıp gasp etseler. ciddi ciddi diliyorum bunu çünkü ateş kendi üstlerine düşmeden bu tipler olayın ne kadar ciddi olduğunu ve daha da ciddileşeceğini anlayamayacaklar.
(bkz: #46393814)
daha dün yazmıştım. hükümetten yüz buldukça, yaptıkları cezasız kaldıkça daha neler neler yapacaklar bunlar size.
görsel
Koskoca bir ümit Özdağ sıçmalaması.
Lan palavraya inanan solak vicdansızlar Sakarya’da tecavüz edilip yakılarak katledilen Suriyeli için kılınız kıpırdamadı insanlıktan bihaber zavallılar.
Ülkücülerden oy almak için CHP'nin tiyatrosu diyenler tiyatronun kralını bilirler.
Bu tiyatro diyelim, bugüne kadar mültecilerin yaptığı çirkinlikler ne peki? Onları sindirende Türklük ruhu yoktur. O yüzden teyataro derler. Umarım başınıza gelmez. Dayağı yediğinizde kalırsınız, sizin gibiler inanmaz.

Ne yaşıyoruz biz abi. Bazen rüyada sanıyorum kendimi, bazen de bir yazılımcının oyuncusu gibi. insanlara anlaması için çok saçma şeyler anlatmak zorunda kalıyoruz. Ya da bana saçma geliyor.
Şu görüntü bir Avrupa ülkesinde yaşansa, direkt sınırdışı edilir. Bizde seçim tiyatrosu diyenler var. Hay babanın şarap çanağına.