bugün

snane be slktır.
Üf snne be slk ile devam eden cevaplardır.
155 polis imdatı aramak.
Merhaba bir soru mu ? Bu olabilir.
- merhaba sudenazgül
+ oha .s resmn sqmk istdi .s.s.s
E: Merhaba!
K: Merhaba! (biraz kısık ve umursamaz bir edayla)
ne istiyorsun?
"merhaba soru mu ya" diyenleri çıkartacak cevaplardır.
öncelikle sorudur çünkü karşıdaki kişi ettiği söze bir cevap bekliyorsa sorudur bu.

şimdi cevaba gelirsek şu manaya gelir çoğusu;

"kendi hayatımının içinde egomla gezerken senin gibi insanların muhtap olmasına anlam veremiyorum ve ki bu seni hiç ilgilendirmese de benim gibi biriyle iletişime geçmeni yadırgıyorum. sen benim üstünlüğümle yarışacak değilsin ve merhaba diyecek cesareti de nereden bulduğunu da anlamış değilim."[part-1]

edit: susmuyor amk kızı.

"ha bu arada merhaba derkenki şiveni de çözebilmiş değilim. hortlak gibi konuşup da benim özel alanımı aciz etmeni de sevmedim zaten.
kim bilir nerelerden geldin de bana merhaba diyorsun. ben senin bildiğin kızlardan değilim deyip kezbanlık yapacak değilim ama benimle konuşma."[part-2]

koduğum editi: (bkz: alın bunu burdan)

"özentisizliğine bakarsak hiç öz güvenin yok gibi. sana ön yargılıyım anlıyor musun senden tiksiniyorum. ne hakla bana merhaba dersin? kendi içinde bulunduğun pespayeliğin hakkını verip bana benim gibi kıza ve egolu kıza nasıl merhaba dersin yazıklar olsun"[part-3]
Buyurun yada efendim.
Merhaba soru değildir ancak türk kızları için sorunun her türlü çeşitidir.
Merhabayı soru olarak algılayacak kızlar her türlü tepkiyi gösterir herhalde.

insan korkar, tövbe.
+merhaba.
-ııııaaaoooo.....

merhaba dediğim kız 10 saniyede kendine anca gelebiliyor.
gayet normal bir şekilde merhaba derdim herhalde.

edt: derim yani.
Merhaba soru değildir arkadaşlar. Şimdi size burada soru anlamını soru kelimelerini anlatamacağım anlatmamda zaten. Cahil geldiniz cahil gidin.
Snane be slk.
Bir türk kızına yakışandır.
+merhaba.
-merhaba ne kardeşim? adam akıllı selamun aleyküm desene mübarek.
+afedersiniz düşünemedim kusura bakmayın.
-üzülme din kardeşim, her insan hata yapar. hatalarımızı telafi ederek kemalat makamına yükseliriz.
*
+Merhaba
-vurduruyor musun lan sen sesin ince çıktı.
Bende vurduruyorum ne kadar çok ortak yanımız var.
selama selamla karşılık verilir benim bildiğim. zaten merhaba da bir soru değil bir çeşit selamlaşma ifadesidir.
merhaba'nın soru olduğunu düşünen gerizekalı türk erkeğine verebileceği en mantıklı cevabı verebilir.

Türk erkeğine yakışan beyin amcıklaması geçirttiren cinsten bir başlık olmuş. Tebrik ederim kendisini
ne iş yapıyorsun maaşın ne kadar evin senin mi sigortan var mı hemen kendini garantiye alma güdüsü amk leş tc kezbanları hepinizin amk.
- merhabalar matmazel

+ terbiyesiz şey.
basima birsey gelmeyecekse

-merhaba.
+MERHABA.
-SAPIK...
- merhaba.
-merhaba
+evlenmeden olmaz.