bugün

entry'ler (162)

fenerin gsye koyamama sebeb

Aziz yıldırım kesin .

operatör tarife tavsiyeleriniz

Turk Telekom da dikkat çeken tarifeler var tavsiyeleriniz nedir.

afrin afrinlilerin kalacak

Afrin'e Zeytin Dalı Harekâtı'nda kent meydanın kuşatıldığı teyit edildi.

eksi vermeyi alışkanlık haline getiren gencolar

Olum amaç ne lan. Bu ülkede yolda yürürken taş kaldır, altına bak, kesin bi tane Genco çıkar. Welcome to Genco's from.

cumhurbaşkanı olsaydin ne yapardın

Mazot 1 Tl, Alkol 50 krş,

tayyipçi terör örgütü

Muhabbette bak. Bu başlık bizi ileri götürür mü? Nahhhhh götürür. Tayyip Erdoğan'ı sevmezsin anlarım ki bende sempati duymam. Bu başlık fitne. Herkes sevmediğini terörist ilan ediyor. iyi lan WiFi şifresini bana vermeyen sevimsiz komşumda terorist.

bokunu çıkaran sevgili

Ağalar telefon muhabbeti yüzünden hatunla 2 haftadır görüşemiyoruz. Arıyorum, açmıyor yada meşgule alıyor. Benden uzaklaşmaya mi çalışıyor, sabrımı mı sınıyor. Bu arada ortamı yumuşatmak icin SMS yoluyla yapmadığım maymunluk da yok degil. En son beyle vaziyetin içine soxam diye SMS atacam o derece.

pozitif sağlık danışmanlığı

arkadaşlar bir haftadır bu astı astarı olmayan şebeke beni arıyor. bu şebeke sağlık hizmetlerini %80 indirimli sağlıyormuş. iddialarına göre onlarca arandığımı ve sesli onay verdiğimi söylediler. külliyen yalan. işin ilginç tarafı tc kimlik nomdan tutun ev adresim, iş adresim herşeyi biliyorlar. bu gün ödemezseniz icralık olacaksınız 1800 lira ödeyeceksiniz dedi. tabi daha önce defalarca aradılar ciddiye almadım fakat bugün can havliyle gittim atmden ödedim. makbuz elimde yarın adliyeye gidecem. ülkemi seviyorum inan bugün çok utandım ülkemden. böyle şarlatanlar yasal yollarla olmakla beraber insanlarımızı daha fazla sömürmesinler. hak ettikleri cezayı almaları için ne yapabiliriz. sözlük elbirliği ile bu işe el atmamız lazım. +902127034824 numara bu.

parfüm önerileriniz

format; barış, sevgi, kardeşlik

parfüm önerileriniz

sevgili dostlar son derece mütevazi ve bi okadar da nezaket kurallarını benimseyen parfüme ihtiyacım var. kalıcığı ile beni mest edicek elbette. öptüm! (bkz: muck)

14 şubatı kınıyorum

ne demek 14 şubat ya. "sen kimsin ya"

suriyeliyim bursumu da babalar gibi alırım

öz vatanında sana posta koyuyorum demek istiyor "suriyeli".

artan terör

Hepimiz güvenlik uzmanı olma yolunda ilerliyoruz malesef. Coğrafyamızda terörün oluşma sebebi nedir? (bkz: yoksulluk eğitimsizlik)

türk solu denince akla gelenler

sağı gösterip solu vuranlar.

türk solu denince akla gelenler

"sol" denilince, akla kırmızı maskeli puştlar gelir. makul insan olmak için "solcu" kılıfına girmek nedir. tabi amaç belli.

sahil gülü

pezemengler ekmeği çöpe, prezervatif denize atar. ulan denize ekmek atın zartapozlar.

mc donald s trump

seçilmesi durumunda, orta doğuda namaz kılması beklenmektedir.

sevdiğiniz özellikleriniz

başarıya aç, önümüzdeki maçlara iyi hazırlanıp bi halt yememek, bide tuvalete giderken rotasyon çok yapıyorum.

gecenin bitki türü

brokoli
Brokoli, Lahanagiller familyasından,küçük yeşil yumrular hâlinde olan, haşlanarak yemeği hazırlanan bir sebze.
(bkz: hayatım brokoli gibi)

yok yeremi delirdik

Aynen yok yere sevdik. yok yere hırpalandık. (bkz: )