bugün

görsel
görsel
Hepsi aç.
görsel
Az önce şahit oldum.
görsel
aslında çok iyilerdir ama ortam bozuk olduğu için daha doğrusu piyasada özü sözü bir erkek kalmadığı için her allahın günü kötülük işkence eziyet görendir.

off tanıma bak mk. beni aile bakanı yapmayanda ne bileyim.
evlenirseniz evinizi büyük alın çünkü insana dünyayı dar edebilir,

ne kadar kaçsanız da sizi bulacaktır.
görsel
daha çok suriyeli ve kürt erkekleri tarafından tercih edilen kızlardır.
Espri yapamaz, espriden de anlamazlar. Ottan boktan bit yeniği arar her şeye tavır koyarlar.

Kuş kadar beyinleriyle Acizin önde gideni olmalarına rağmen başkalarını aşağılamakta üstlerine yoktur.

Bütün hakaretleri hak etmelerine şaşmamalı. Kaldı ki bunların yüzüne tükürsen yarabbi şükür derler.

Not: hepsi için geçerli değil.
Kes kız kezo.
Türk erkeğinin haketmediği kızdır.
kezban diyorlar. aslı var mı bilinmez.
kaliteli iyi kızlar kesinlikle var ama çoğu varoş gösteriş meraklısı kendini beğenmiş narsist egoist.

eski kadınlarla kıyaslamayın bile cefakar öz verili hamarat kurban olsunlar onlara. şimdi kıçına geçir 15 tl lik taytı 2 beğeni için abazalara twerk videosu çek.
Ayrıldıktan 2 sn sonra sevgili yapmalariyla meshurdurlar. Öylesine kokuşmuşluk öylesine gavatlik.
dünyanın en kezban kızıdır. 2.sırada ise yine bir türk cinsi olarak azeri kızları vardır genetiklerindenmidir nedir.
Her zaman söylerim türk erkeklerine çok biledir.
Türkiye'de erkek olmak istemezken, onların Türkiye'de kadın olmak istediklerini hiç sanmıyorum.
Zeki olanı çok azdır. Gerçekten rastladığım çoğu kız (kız kadın her ne derseniz) olaylara aşırı yüzeysel bakıyor ve çok basitler yani bana göre degil. Ha şunu da diyeyim kitap okuyup kendini entel zanneden kadınlarda da var bu. Çok basitsiniz ve cahilsiniz.
(bkz: merhaba merhaba)
baş tacıdır. saygı duymamız gerekir.
kadınlara saygılı olursanız, inanınız ki onlar da kendilerine daha fazla saygı duyacaktır...
Ne kadar değer verilirse o kadar aşağılar insanı. Köpek yerine koyarsanız sizi Allah olarak bile görebilir.
hepsi paraya bakıyor. geçen sene sevdiğim kız sırf işsiz olduğum için benden ayrılıp 1 65 boyunda göbekli elemanla evlendi çocukta galerici bu arada. diş görünüşle dalga geçmem ama benden aşırı çirkin..evlilik zamanı gelince yakışıklı ve uzun boylu bile olsanız paranız yoksa bir hiçsiniz. başıma böyle bir olay geldi malesef.
Seviyorlar gösterişi. Onlar icin hep desinler hep desinler.
Parayı, cinsi anlamda sevdiği kişiye tercih eden birisi varsa gitsin motor pistonlarıyla sevişsin o zaman.

Tanım; Büyüdüğünde "Türk Kadını" olacak kızdır.