bugün

gündelik hayatta insanın aklına sık sık takılan soru cümlesi.

kadınları anlamadıklarından dert yanan şu erkekleri anlamak çok mu kolay acaba? şimdi size rezzan kiraz gibi bol burçlu versuslar yapmak isterdim fakat astroloji gerçekten çok karmaşık bir hadise. hatta iğrenç bir hadise. burcum boğa bu arada, teşekkürler.

türk erkeğinin bir bölümü küfür eden kadını samimi bulurken, diğer bir bölümü itici sayar. biri futbolla, arabayla yakından ilgili kadınları kendine yakın görürken, bir bölümü 'sevgili arıyorum ben kanka ya, kamyoncu gibi lastik değiştiren kızı ne yapayım?' der. atarlı konuşan kadınlar itici bulunurken, sıla'nın sarf ettiği "adamlık", "delikanlı olmak", "sözünde durmak" sözlerine karşın 'sıla çok seksi hatun hacı ya.' der durur. rus kadınlarına dazır dazır para yağdıran erkeklerimiz, sevgilisine 1 çiçek almayı geylik sayar. hiç bizi düşünen yok şu anasını dürttüğümün memleketinde. beklentilere karşılık vereceğiz diye allahımızı şaşırdık, bi sarışın bi kızıl olduk, kırmızı dudaklarla sigara içer olduk. sırf sizin mutlu etmek, egolarınızı yükseltmek için götü başı dağıttık. merhametsizler. tamam sakilledim.

muhakak örnekler çoğaltılabilir. isimler değişir, mevsimler değişiyor koskoca türkiye de isim mi değişmeyecek jadsfjsd

türk erkekleri bi temiz sopa ister, aşure kazanı gibi poposu olan kadın ister, allahtan kahır, peygamberinden sabır ister. amin fsajdjasfd
(bkz: kuru fasulye)
uzaktan kumanda.
(bkz: taze fasülye)
(bkz: işte bunlar hep seks)
başına bela ister. rahat götüne batar çünkü.
(bkz: vajina afedersin)
karnını doyur,
kumandayı eline ver,
önünden çekil. * *
ilgi, saygı, sevgi... şaka lan. ne isteyecek?

+ hatun suuuu!
(bkz: am göt meme)

net.
(bkz: komşu kızı)
soslu kanat ızgara.
pizza.
kamp yapmak ister.
bir erkek çiçek isteyecek değilya.
kuru fasülye, maç bileti, veren kız.
chihirovekohaku'yu ister, yoda efendi'nin sağlıklı olmasını ister, mesleğini yapabileceği bir ister, türkiye'nin daha düzgün ve yaşanır bir ülke olmasını ister...
elbette ki at,avrat,silah..
sordum söylemedi, bana böyle sorular sorma dedi... o sebepten dolayı tipik türk erkekleri " erkekler ne ister " sorusunun sorulmamasını ister.
kullanma kılavuzu olan, talimatlara tamamen uyan, sadece yıllık bakımı olan bir eş/sevgili.
dışarda eş, evde aşçı... *
az konuşan, çok iyi yemek yapabilen kadın.