bugün

entry'ler (269)

insanin maymundan gelme olasiligi

Bakın sevgili cahil arkadaşlar bu kez Bilale anlatır gibi basit ve yalın anlatacağım. insanlar maymundan geldi tezini siz evrim karşıtıları söylüyorsunuz. Ne bilim adamları ne de evrim teorisi bunu söylemiyor. Biz maymundan gelmiyoruz maymunlar bizim kuzenlerimiz ve aynı ortak atayı paylaşıyoruz nasıl sen kuzeninden doğmadı isen ama kuzenimle ortak bir atayı paylaşıyorsan maymunlar ile bizim bağımız bu. Bu yüzden maymundan gelme olasılığımız sıfırdır SIFIR. Hala da anlamıyorsanız malesef umutsuz vakasınız.
Madem evrime karşısınız evrim bilimi sayesinde üretilen antibiyotikleri hastalanınca kullanmayın.

sevgiliden ayrılınca dinlenen parçalar

Do me a favour Artic monkeys iyi gider zannımca.

gecenin şiiri

Kim ne derse desin ben bu günü yakıyorum,
Yeniden doğmak için çıkardığım yangından.

efe aydal

gözlerimi açan hayatımı değiştiren adamdır büyük bir minnet duyarım. yaptıği iş çok büyük bir cesaret gerektirir. Kaldı ki hakkında defalarca dava açılmış o yinede susamış fikirlerini savunmaya devam etmiştir.

evrim yalanı

Asıl ironik olan şudur ki dünya çapında birbirinden bağımsız binlerce bilim adamının araştırıp kabul ettiği bir teoriyi kabul etmeyenlerin yüzde doksanı kendi dinin peygamberlerinin ayı yaradığına hiçbir kanıt olmadan inanırlar.

evrim yalanı

Evrim yalan ise karşısına hangi teoriyi koyacağız. Ademin kaburga kemiğinden havanın yaratılmasını mı? Komik olmayın lütfen. Fosil kayıtlarını nasıl açıklayacağız? Peki ya canlıların DNA benzerliklerini?

aşık olunan roman karakteri

Beyaz geceler kitabındaki yazar.

en iyi kötü karakterler

benim için hannibal lecter insanların düşüncelerini analiz edebilmesi gerçekten beni etkileyen bir özelliği bunun yanında soğuk kanlı olması onun muhteşem bir katil olmasını sağlıyor insan psikolajisini çok iyi bilen bir psikopat işte ben buna yaratıcılık derim.

bunun yanında birde saw var tabi. onu bu kadar sevmemin nedeni yaptığı şeylerin ana fikiri herkes yaptıklarının bedelini ödemeli. tabi bunu ödetme şekli biraz ilginç.*

dinlemesi kişiyi mutlu eden şarkılar

song from secret garden.

göz kapatıp dinlenecek şarkılar

song from secret garden.

hastası olunan sözler

bir gün beni unutacaksan bir gün bırakıp gideceksen boşuna yorma boş yere mağramdan çıkartma beni alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı hiç kaybettirtme.
0ğuz Atay - Tutunamayanlar

en güzel şarkılar

coplay - paradise.

sözlük yazarlarının şu an söylemek istediği cümle

pazartesiden tiksiniyorum.

40 yaşındaki adamın benimle çıkar mısın demesi

oldukça komik bir durumdur.

tek başınayken yapılacaklar

şiir yazmak.

yakışıklı erkeklerin tipsiz erkekleri kıskanması

tipsiz erkek yakışıklı erkeğin sevdiği kızla çıkıyorsa olabilecek bir durum.

şort giyip neden bakıyorsun diyen kız

şortu bacaklarına bakılması için değil hava sıcak olduğu için giyen kızdır.

ağır kezban

ufff sanane be salaaaaak! Şeklindeki cümleyi her an kullanan kızdır.

sevgilisini aldatmaya meyilli kız

aldatılıyor olabilir. (bkz: aldatanı aldatmak)

yalnızlığın en güzel yanı

her istediğini yapabilmek, özgürlük,