bugün

(bkz: taksim de 4 kişi tarafından takip edilen kız)*
(bkz: kırık link)
bulupta bunayan kız modelidir. Allahtan belasını aramaktadır. Var mıdır bizim gibisi? hı? Yok tabi ki...
(bkz: türk erkeği bulup kıllısını aramak)
bulduğu ile yetinmeyip bir de kıllısını isteyen kızdır bu.
(bkz: turk erkeklerinden hoslanmayan turk kizi)
(bkz: türk kızını bulduğu halde hayıflanan erkek) ile aynı kafa yapısındadır.

hayır şunu hiç anlamam, sanki herkes rus kızıyla birşeyler yaşadı da konuşuyor, rus kızı şöle rus kızı böle diye. he eğer siz bakmayı yaşamak sayıyorsanız tamam abicim haklısınız. ama her türk erkeğinin gördüğünü bile sanmıyorum. bence biri sizi doldurmuş ama kim, kim, kim.. bir türlü bulamıyorum.

neyse konuya gelirsek o kız var ya bulmuştur da bunuyordur, dağlara taşlara gelesicedir, iki yakası bir araya gelmeyesicedir. *
çeşni değişsin isteyen kızdır. *
elindeki hazinenin farkında dahi olmayan kızdır.
kendisini dünyanın nimetlerinden sayan türk erkeği modelidir. hepsi için söylemiyorum fakat kendine gereksiz bir biçimde yakışıklı değilim ama zor anına düştüm mü yardım ederim durumunu giydirmeye çalışan türk erkeği modelidir. ne yani yakışıklı bir italyan erkeği zor duruma düştüğü zaman kızı bırakıp kaçıyor mu ? olaya şurdan bakalım, özellikle akdeniz erkekleri yanında fazla adımızın geçmediği modeliz. tabi bu doğuduğu andan bu yana sarışın erkeklerle büyüyüp yaşayan bazı ülke kadınları haricinde gelişen bir durumdur. türk erkeği için şunlaır söylemek yeterlidir: vatanına sahip, kadınını koruyan ve sorumluluk sahibilerdir.
zenci arayan kızdır. anladın sen onu...

ilerki dönemlerde atcılık sporuna ilgi duyar.