bugün

Bir hakikattir.
iktidar sike sike ülkücülere muhtaç, yoksa hükümet düşer.
Muhalefet sike sike ülkücülere muhtaç, yoksa 20% kadar oy bile toplayamazlar.

Er yada geç hepiniz dize gelceksiniz.

Adamsın devlet Bahçeli.
Adamsın Mansur yavaş.

(bkz: Ülkücü hareket).
baraj %10 kalırsa mhp geçemez. bahçeli mhp yi öyle bir hale getirdi ki bölücü hdp nin bile oyu artık mhp den daha fazla. kendi tabanı bile zor zanaat %8 i geçmiyor.

iyi parti ve ümit özdağ durumu kurtarmaya çalışıyor artık. allah şu mübarek günde yardımcıları olsun bu konuda.
(bkz: Chp nin kendi içinden aday bulamaması).
(bkz: akp nin tek başına iktidar olamaması).
(bkz: kahkaha atmak).
(bkz: götüyle gülmek).
(bkz: Ülkücüleri sadece mhp den ibaret sanan mal).
Hahaha tek bildikleri çay içip bir olayda 1 kişiye 10 kişi saldıran gerizekalılar mı ülkenin dayanığıymış?
Birde her önüne gelene "Fetöcü" diyorsunuz; Sizin başbuğ dediğiniz herif en büyük fetöcüydü. Gülen için şu sözleri sarfetmiştir: "Gülen Hocaefendi, Türk milletinin gönlünde hak ettiği tahtı kurmuştur. Hiçbir iftira onun bu durumunu sarsamaz."
Şuanki parti lideriniz şoförü ile ilişkisi ifşa olmasın diye hükümetin kıçını yalayan korkağın tekidir. Milliyetçiyim diyorsunuz daha sonra "Biz Türklüğü tanımıyoruz, her türlü milliyetçiliği ayaklar altına aldık." diyen, teröre teröriste her türlü tavizi imtiyazı veren, 5 milyon vatansız arabı ülkeye sokup ülkenin demografik yapısının ırzına geçen bir partiyi destekliyorsunuz. Sizin kafatasınızın içinde beyin yerine bok mu var, anlamadım gitti.
(Kürt sempatizanı değilim, gerçekleri söylüyorum.)
görsel
görsel
görsel
Ecevit ile Gülen'in resmini atmış, ben Chp'li yahut Ecevit hayranı değilim ki kime neyi ispatlıyorsun?
allah kimseyi ülkücü olacak kadar alçaltmasın.
Barajı geç ondan sonra bik bik konuş...

He bi de şey var. Ülke parsel parsel satılirlen seyirci kalıp destek veren tayfa kim acaba. Hani iktidarla ortak olan yaşlı moruğun lideri olduğu vasatlar topluluğu...

Yav he hee.
Hangi ülkücüler?
Hani şu Suriyeli işgaline ses etmeyen ülkücüler mi?
Yoksa sağır sultanın bile duyduğu yolsuzluklara ses etmeyen ülkücüler mi?
ben hiç de muhtaç değilim. özgürlük süper bir şey.
Tabi maraş ve çorumu unutmayanlara gelde anlat.
görsel
Mansur başgan hariç ülkücülerden cacık bile olmaz.

Bunu herkes biliyor.
Mansur başgan hariç ülkücülerden bir halt olmaz ama suriyeli davidson'dan, pkk'lı selo'dan, pkk operasyonuna "diren lice" diyenden, Seyit rıza'cı kk'den, gördüğü yanlışa 3650 gün sonra tepki veren baboş'tan ise çok şey olur ama di mi Kadıköy atatürkçüsü kardeşim ?

Not; ulusalcı kemalist.
Bir dönem desteklemiş biri olarak söyleyebilirim ki ülkücü hareket artık bir enkazdır. Türkiyedeki miadının sonuna gelmiştir.

iyi parti zaten arasına mesafe koymaya başladı. iyi parti ülkücüleri sutladıkça büyüyor, yerel seçim fiyaskosu da ülkücüler yüzündendi. iyi partiye yakında kimse ülkücü partisi demeyecek.

Mhp, şu an yönetimde etkili. Fakat bu bir ilizyon. Akp ne kadar ona bağlıysa mhp de o kadar akp ye bağlı. Mhp nin seçmeni tamamen kızgın akplilerden oluşuyor. Mhp muhalefete geçerse o seçmen akp ye dönecek. Ilaveten bu partinin yetişen nitelikli bir kadrosu da yok, devlet bahçeli parti başkanlığı için en iyi adam hala partide ordan pay biçin.

Çok beğenilen -ve benim de 2 defa oy verdiğim- mansur yavaş ın ise bariz kötü bir siyasetçi olduğunu düşünüyorum. Başkanlık seçiminde tayyip erdoğan ezer geçer onu.
Samimi olarak soruyorum, halen Bahçeli’ye güveniyor musunuz? Bu kadar mülteci ilk başta taciz olayları ile gündeme gelirken ülkücüler nerede?
Çünkü memleket her zaman olduğu gibi yine onlara emanettir.

Önce rakıyı içip, sonra şanlı türk polisine molotof fırlatan çapulcuların zoruna gitsede bu böyledir. Evet.
Üsteki merkez sağcı siyasal islamcı nasılda piyonunu gazlıyor sen aslansın sen kaplansın diye.
ülkücüler bir avuç mafyadır. ülkü ocakları denen şer yuvaları kapatılmalıdır. çok bir yerlere gidip çay içmek istiyorlarsa Türkçü derneklere gitsinler. tabi Türkçüler aralarına ümmetçileri alırlarsa!
ülkücü ibneler bu ülkenin yüz karasıdır. ülke istila edilirken nerdeydi bu götler . bunlar kadar ciğersiz korkak başka bir yapı yoktur.arkasina devleti alacakta auuuuuvvv diye vatan kurtaracak . ölme eşşeğim ölme .

sessiz isgal planı onlarla beraber yürütülüyor.
Ülkücüler Devleti arkasına almaz,
Devletin arkasında durur.

Edit:
Eksileyen çapulcuların bir yerine bir şey saplansada bu böyledir. siz sikko örgütlerle devletin polisine, kamu mallarına, cumhuriyete saldırırsınız. Biz savunuruz. Hadi yallah.
80 öncesi Anne tarafım tip' baba tarafım mhp'liydi babam da ecevitci.

Bu insanlar hala kendilerini mhp'li görür özünde ama bahçeliye benden çok sövüp oy da vermiyorlar.
beyaz çorap satıcılarının bekasıdırlar.
Bunu yazan ülkücü haberleri takip etse mağaradan önce son çıkışı yakalayacak da okuması varsa işte.