bugün

bu akşam çıkacak mı o sese merak edilendir 2 haftadır hasretiz.
haftaya büyük ihtimal çıkacaktır.
kendisinin standart bir kezbandan tek farkı saçlarının rapunzel gibi olmasıdır. onun haricinde çirkin mi değil mi tartışmasına girmem çünkü zevkler ve renkler tartışılmaz gibi klişelerimizden dolayı. sesi, nosyonu, ne yaptığı konusunda hiç bir fikrim yok. sadece 27 sayfa derinliğindeki kuyuya ben de girmek istedim.
sıradan, basit bir tanım: kezban.
http://www.youtube.com/watch?v=pOMVCiBYMUs
özgüvenin tanımı. hadiseden daha iyidir.
bu saate kadar geç kalmıştı.
sadece gayler ve kezbanlar beğenmiyor.
sesini bilmem ama kendisi güzel değildir.
düzgün bacakları sayesinde pirim yapan hanım kızımızdır. güzel desen güzel değil amk. sadece bacaklarla da bitmiyor ki bu iş. o zaman salla gitsin.
yorum yok.

görsel

vesselam...
1 çuval şeker ile bile yenmeyen hoş bacaklı hatundur.
Güzelliği göz önünde bulundurulduğunda, önümüzdeki on yıl içinde bdp'den milletvekili olabilme potansiyeline sahip oynak hatun.
tiksinç bir bayan. hareketleri tipi o kadar itici ki onu gördükçe sinirlerim zıplıyor. yolda görsem saçlarını yolarım herhalde püskül püskül o ne öyle.
adnan oktar hocaefendi'nin programındaki bayanlara benzemektedir kendileri.
tüm erkeklerin sesine değilde götüne odaklandıgı o ses yarışmacısı.
(bkz: yazarların bir türlü anlam veremedikleri şeyler)
(bkz: richie pich) güzel karı amünüm.
mümkünse gelmesin denilen kişidir.
(bkz: üniversitede kızlar gendigeliyormuş)
bildiğin kezban, bilmediğin de kezban.
kim olduğunu neresinin güzel olduğunu umursamadığım bir gün herkes 5dklığına ünlü olacak sözündeki 5dklık ünlü olduğuna kanaat getirdiğim şahıs.

güzel diyenler olmuş ama,

görsel

görsel

bunlar ne lan. hiç mi zevkiniz yok. bin tane olsun bir tanesini... yazık oglum lan sözlükte bile bu kıza bin basacak kızlar tanıyorum, gerek efendilikleriyle gerek güzellikleriyle. bunun gideri yok lan. bir de her fotosunda basmış fluyu basmış bluru.
sevişirken gözümün önüne gelse hevesim kaçar, gusura bakma tuğçe bacı ama böyle. *
sesi konusunda da, ben para verip cdsini alıp dinlemem. çalışırken youtubedan şarkısını açıp işime gücüme de dalmam. kıstasınız nedir ses konusunda diye de sormuyorum çünkü sik*mde değil.
çok abatrılmış kişiliksiz yarışmacı.
şuan buraya bu entry i girmek bile onun abartılmasına neden oluyo nedir efendim hergün hergün sol framede tuğçe gendigelen başlığını görmek neymiş ulan bu kız nasıl bi etki uyandırmı milletin üstünde diye düşündürtü gerek yok böyle şeylere.
teşekkürler makina.
her allahın günü bu çingenin ve katıldığı tv programının olduğu başlıkların (nasıl bir çöpse artık) hoplatılmasını önce troll işi zannettim ama şimdi sözlük sahibinin de bilgisiyle gerçekleşen bir viral kampanya olduğunu düşünmeye başladım...

öyleyse de değilse de sözlük sahibinin çıkıp bir açıklama yapması lazım.

"şunlar şunlar karşılığında şu medya kuruluşları, siyasi oluşumlar vb kurumlara şu şu şu hesaplardan viral kampanya / propaganda hakkı tanıdık" veya "viral yaptırmıyoruz" diye...

olmayan kurumsallığınız için bir adım olur, itibar kazanırsınız.

insanı eşek yerine koymayın...
sesi güzel, tipi idare eder, fevkalade ukala "o ses türkiye" yarışmacısı.

aynı zamanda sözlükteki çoğu kişi tarafından dünyalar çirkini bulunan fakat öyle söylendiği gibi leş bir hali olmayan kişidir. hele ki 31 çeksen sikin kangren olurluk bir hali kesinlikle yoktur, ki uuserların genel olarak "nefes alan herşeye" salya akıtma potansiyelinde olduğu hepimiz tarafından bilinmesine rağmen trende uymak amaçlı bok atma olayına anlam vermek oldukça zor.

not: dünyalar çirkini değil fakat zamanının en antipatik insanı olabilir.
güzel olmadığını söylemeyeni dövdükleri kadındır. işte bunlar hep miss turkey lobisi.
güncel Önemli Başlıklar