entry'ler (81)

şeriat korkusu ile chp ye oy veren insan topluluğu

şeriatın kestigi parmak acımaz diye herşeyini namusunu, onurunu akpye satmaktansa, korkuyla yaşayıp oyu doğru yere veren topluluktur. cehaletten anlamayan öküz tren ilişkisinde olmayan partiye oy vermektir.

96 yaşındaki hayat kadını

hala hayat kadınlarıyla dalga geçip üstüne yaşı da katarak dalga geçen ama onlarsız yapamayan zatdır.

işsizlikten şaftı kaymış insanın ak parti aşkı

karşılıksız aşk. Platonik, sen onu seversin o sana bakmaz bile. böyle 4 yıl okursun, master yaparsın falan filan sonrada gel aşkım beni kurtar bu işsizlikten diye bakarsın.

atatürk ün putlaştırıldığını iddia eden zihniyet

sevgi, aşk ve saygıyı tapmak ve bağımlılıklarıyla karıştıran zihniyet. bağımlılıklarına tapan kişidir.

kuran ı kerim in kin ve düşmanlığı tetiklemesi

Neresiyle anlamaya çalışıyorlarsa artık bu tür şeyleri ortaya atıyorlar. Köle olmamak için, özgürlüğünü satmamak için savaşmanın nesine inanmıyor anlamak güç.

sırf kazanan olmak için akp ye oy veren yenik genç

şimdi nereye iş başvuru yapsan arkanda akp varmı diye soruyorlar nerdeyse. gençliğide Türkiyeyi de padişah yönetimiyle ele geçirdikten sonra onurunu onlara sattıktan sonra kazanan kişi olacaksın. Artık onurda parayla satın alınıyor çünkü.

sevgililer gününde alınabilecek en iğrenç hediye

evcil hayvanlar.

tayyip bizi de gözaltına alsana alsana alsana

paşalar içerde, avukatlar ve hukuk savcı ne varsa elde, memurlar cepte, öğrenciler karakolda,açlar sokakta, işsizler kaldırımlarda. saolsun tayyip herşeyi etrafına toplamak üzere yeni gelecek paşa yönetimine zemin hazırlıyor. gelecekte bu sorunlar kalmayacak zaten herkes esir olacak.

gecenin bir yarısı mesaj atan eski sevgili

iyiki terkedilmiş bir sevgili.

kulak memesi kıvamında aşkı yakalamak

bende çok merak ettim nasıl bir kıvam acaba o kulak memesi kıvamı.

keşke bana tecavüz etseydiniz

biri şu arkadaşa hayrına tecavüz etsin.

kızlardan kızlara tavsiyeler

yaşamın en asil yaratığı olduğunuzu asla unutmayın. Bırakın burnu havada havalı desinler. Kedi uzanamadığı ciğere neler dermiş. Gücünüzün farkına varın yeter.

köküne kibrit suyu dökülesi insanlar

sonradan görüpde cehalet içinde dolaşan, değişken huylu insanlar.

japon kızları vs türk kızları

geyşa-kötü kadın.

rakı mezeleri

rakı balık boşa söylenmemiş. ve fasıl müzik.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

soner sarıkabadayı - seveni arıyorum.

tipsiz birine aşık olmak

tipsiz olsada karizması olduğu için beğenilen birine aşık olmaktır.

ben sana layık değilim diyen sevgili

ilişkiden sıkılmış ve kurtulmaya çalışan iyi kalpli olduğunu sanan aslında ve karakteri yerlerde yüzen kişidir.

sözlük yazarlarının nicklerinin hikayesi

zeytin dalı taşı gönül yuvalara.
göklerin sevgisi elçisi güzel kuş.
uç hadi göklere yüksel maviliğe.
semavi aşkı taşı yaz arşa.
tanrıça urania : semavi aşk tanrıçası.

tahliye olan hizbullahçıların sırra kadem basması

öldürdükleri sayılan 180 kişi sayılamayan ? bilinmiyor. ve müebbet kaçışdalar. erdoğanın ise hala yakalanıp yargıya geri teslim edilecek umudu kaldı geriye