bugün

chumbawamba halk korosunun en bilinen sarkisi.
ozellikle chorus kismina i get no doubt da denir, i get no town da denir, i get oktav da denir, o anki ruh haline bagli kicindan uydurma siddeti.

we'll be singing when we're winning
we'll be singing
i get knocked down but i get up again
you're never gonna keep me down

pissing the night away
pissing the night away
he drinks a whiskey drink
he drinks a vodka drink
he drinks a lager drink
he drinks a cider drink
he sings the songs that remind him of the good times
he sings the songs that remind him of the better times
oh, danny boy, danny boy, danny boy

pissing the night away
pissing the night away
he drinks a vodka drink
he drinks a lager drink
he drinks a cider drink
he sings the songs that remind him of the good times
he sings the songs that remind him of the better times
don't cry for me, next door neighbor
nakarata girdiğinde hoplatan,zıplatan süper şarkıdır.Ama hiç durmadan zıplamak istiyorum derseniz buyrun,
(bkz: song 2)*
how i met your mother ile yeniden hatırladığım sabahlara kadar oynadığımız world cup 98 oyununun müziği.
hepberaber soylenebilip en iyi cildirabilinen sarkidir.
bir futbol oyununa en çok yakışan şarkı.
biryerlerde duyunca insanın aklına direkt olarak sokakta koşan bir animasyon horoz getiren şarkı. *
oh danny boy, danny boy.. kısmında bana saçma bir şekilde mean machinefilmini hatırlatan şarkı.

(bkz: danny meahan)
son günlerde müzik listeme yeniden giren güzel günlerin şarkısı. o günlerde leblebi tozunun kokusu ve bu şarkının tınısı vardı. *
muhtesem bir parca. playstation1 in 1998 world cup oyununda calardi.
how i met your mother'ın yanı sıra fanboys adlı filmin başında da duyabileceğimiz hoş şarkı.
world cup 98 yıllarından kalma, hiç eskimemiş bir şarkı. güne başlarken enerji veriyor. nakaratına eşlik etmek biraz zor olsada, önemli olanın dilinin döndüğünce mutluluk olduğu bir şarkı...
gaz bir şarkıdır , eğlenceli...

(bkz: chumbawamba - tubthumping)
durup dururken bir anda aklıma gelen, şarkıyı açıp dinlediğim zaman ise yüzümde yavşak bir gülümsemeye neden olan şarkı. eskide kalan her şeyin daha güzel olduğunu hatırlattı bu şarkı bana...

http://fizy.com/#s/1lx1t6
euro 2000 belçika hollanda avrupa futbol şampiyonası organizasyon'unun şarkısıdır.
çocukluğumun şarkısı.
tüylerimi diken diken eden şarkı.

--spoiler--
he drinks a vodka drink
--spoiler--

-vodkayla viski mi diyo kanka bana mı öyle geldi ?
+vodka iç diyor olm vodka
-vay amk
mutsuz bünyeye enerji katandır.
insanın içindeki o derinlerdeki enerjiyi bile ortaya çıkartıp hoplayıp zıplatan şarkıdır kendileri.
World Cup 98 oyununun ana menüsünden bir türlü maça başlatmayan şarkıdır. Yıkılmadım ayaktayım teması ile de bünyeye inceden gazı vermektedir tabi. Severiz sayarız.
güncel Önemli Başlıklar