bugün

hafıza kartı, mouse ve bilimum elektronik alet üreten firma.
görsel
Orjinallerinden daha iyi sarj aleti yapip, 20 liraya satan guzide firma.
yerli firmadır. ürünleri turkcell bayilerinde satılır.
Uzak durmakta fayda var diye düşündüğüm kalite sorununun olma ihtimali yüksek teknoloji markasi .
görsel
Bubbles model Kulaklıkları da olan bir markadır. Fiyatları ucuzdur. Performansı yerindedir. "Pahalı ürün kaliteli üründür" fikrine rakip olarak çıkmıştır. Gönül rahatlığı ile alınır.
freestyle modeli bluetooth kulaklığını sony xperia z5 e tanıtmak için akla karayı seçtiğim, en son kırmızı ve mavi ışık beraber yanıncaya kadar açma düğmesine basılı tutarak tanıtabildiğim cihazdır. diğer tüm akıllı telefonlara da bu şekilde tanıtılıyor, güvenlik önlemi midir çözemedim.
Aşırı kalitesiz yerli telefon aksesuarı üretici yaklaşık 3 yıl önce galaxy s4 kullanıyordum.Satın aldığım ttec s wiew cover telefona tam oturmuyordu.Ayrıca ttec yapımı lightning kablom 2 günde ucu koptu.
Üretmek yerine dandik çin mallarına sarmış firma serisinden bir firma. Şişen bataryaları gebe hatunları andırır. Şarj cihazları ve kulaklıklarının tıpatıp aynısını farklı marka altında daha ucuza bulabilirsiniz karaköy taraflarında. Aynı ürünü farklı markalarla görmek de ayrı bir komik. Kardeşim bari bi sözleşme imzala senden başkasına satılmayacak bir dış görünümü olsun ürünlerinin. Ama tabi masraf çıkarmamak lazım. Eğer şansınız varsa kalite bir çin üreticisinden alınmış ve marka basılmış ürünlerine rast gelebilirsiniz. Belki.
Nedense gidip orjinal sarj kablosu almak yerine hep ttec' in kablolarini aldim. Biri 1,5 mt oldugu icindi simdiki pembe renkli oldugu icin sanirim.
Siparişlerimi tatlı bir kutunun içine koyup yollayan (ttec logolu turkuaz renkte kapaklı değil çekmeli ) firma . kutuyu dolabımdaki ıvır zıvırları koyabileceğim çekmece olarak kullanacağım teşekkür ederim .
anker yerine bunun quickcharger qualcom 3 bıdı bıdısını aldım, pişmanım. şarj aletinden ince tiz gıcık bi ses geliyor sürekli.
şarj aletleri kaliteli, şık ama kulaklıkları, sd kartları tavsiye etmem.
Dayanıklılığı ile ün yapmış elektronik alet üreten dev firma. Garanti vermeleri de işlerini de ne kadar özenli yaptıklarının göstergesi.
Şarj aleti konusunda aşmış firmadır. Diğer ürünleri konusunda bir tecrübem olmadı. Ne zaman şarj aletim başkasının hışmına uğrasa bu firmayı tercih ederim. Zamanında Samsung j7 prime telefonumu edindiğimde kutu içeriğindeki orjinal Samsung şarj aletini kablosu kısa olmasına rağmen orjinal diye gözüm gibi sakınmıştım. Orjinal şarj aletinin micro usb kısmı telefonun içinde küle dönmüştü. Ama telefona zarar vermemişti. Yerine yine ttech aldım. Askerde komutan çöktü. Şimdi yine ttec aldım. Kablo uzunluğu ve orjinal şarj aletine göre daha hızlı şarj etmesi, telefona gözle görünür, hissedilir hiç bir zarar vermemesi ve nispeten uygun fiyatlı olması nedeniyle firmaya sempatim oluştu. Türk firması olduğunu öğrenmek de sevindirdi.