1. 1.
    yaz günü bu sıcakta son model otobüslerde çalışan ama sadece kendini soğutmaya yeten klimalara ve ukala host lara sahip, merkez ile otobüs içi iletişimi olmayan, markası bile olmayan ( ki sanırım çin malı ) kahve ye sahip ve asla istenilen yerde indirmeyen, bir daha binmek mi lanet olsun yürümeyi tercih ederim dedirten güzide seyahat firması.
    2 -2 ... emrefc
  2. 2.
    1 bileti 5 ayrı kişiye satma becerisine sahip tek firma.
    3 ... omrum tribunde gecti
  3. 3.
    çanakkale ilinin sehirler arası otobus firmasıdır. marmara ve ege bolgesinde faaldır. gece yapılan seferleri normal işlerken gunduz yapılan seferleri, tabiri caizse dolmuş gibidir.
    2 ... mustaine
  4. 4.
    sarıların süloyu hatun' un koynundan kapıp gelen girişimci genç bünyenin turizm şirketidir.

allah kaza bela vermesin.
    ... sizoyumulanfrenoldugumkadar
  5. 5.
    (bkz: tabut)
    ... antilopyawrusu
  6. 6.
    Muavin alimlarinda biraz daha secici davranmasi gereken otobus firmasi.
    ... migfer
  7. 7.
    son yolculugumda kaptanin muavine dalmak uzere oldugu otobus firmasi.
    ... benimadimmesmecon
  8. 8.
    istanbul çorlu arasında güzel hosteslerin çalıştığı firma. ayrıca yaz mevsiminde kahve,meşrubat,çay yerine dondurma servisi yapılması sebebiyle alkışlanılası firma.
    1 ... civeng
  9. 9.
    yahu bi insan hep aynı muavine mi denk gelir? o firmanın otobüsüne ne aman binsem aynı muavinle karşılaşıyorum.. ahbap olduk adamla artık.. allah kahretsin ki ahbap olduk.. bi insan bu kadar mı yavşak olur.. hep beni mi bulur böyle insanlar bilmiyorum..
    eğer çanakkale - iskeleden biniyorsanız o arabaya dikkat diyorum.. yanınızdaki koltuğun boş olmamasına dikkat edin özellikle.. yoksa pat diye oturuyo gelip ve başlıyo seviyesiz ve bi o kadar yavşakça muhabbetlere..

buradan truva yetkililerine sesleniyorum:

yavşak muavin istemiyoruz..
    4 ... dunyayi kurtaramayan adam
  10. 10.
    kendisi gibi internet sitesi de kalitesiz ve kolpa olan otobüs firması.
    sefer bile sorgulayamıyorsunuz.
    defaatle aynı koltuğu birden fazla yolcuya sattığı görülmüştür.
    1 ... blacky