bugün

-kılıç kuşanandır emmi, çekil yolumdan.
edit: başlık başa kalmış.
kim o sorusuna verilecek en güzel cevap.

+ kim oooo ?
- sarıların sülo.
aslı çorum'lu olup doğma büyüme parisli olan brad pittin arkadaşları arasında en beğenilen lakabıdır.
video da çocuğun attan inerken, çadıra girmeden önce içinden konuşması süper olmuştur.
(bkz: amına koydum onun)
ananııı si....km görüyon mu kötü süleymanı , atmış karıyı vuruyor mala, götleride kabak çiçeği gibi açılmış.
+galabalık olabilirsiniz.
-ney ney? kalabamı ?
(bkz: hepinizin sonu böyle olacak)
çok sikişmekten siki ağrımış idol kişidir.
(bkz: sikim ağrıyo ya nasıl siktiysem garıyı)
-ne yaptın yeğen sen yav
sülo-sarıların sülo derler bana bu topraklarda
-sarıların mı! sarıların sülo sen miydin? bileydim valaha dövüştürmezdim sizi, şunu al, al oğlum çekilme
sülo-asa senin olsun dayı götüne sokarsın
-götüde pek kalkmış pezevengin yav!.
brad pitt tir. (bkz: yumurta gibi oğlan maşşallah)
(bkz: who is he)
ergenlikte kahramanımız olmuş muhteşem şahıs.
--spoiler--
-selamün aleyküm bilal emmi.
+aleyküm selam hıdır nassın?
-eyidir e nolsun be emmi..
+niye geldin la buraya?
-torpaklar için tabiyki emmi. Neye geliymki başka?
--spoiler--

yıllar geçmiş ama hala seyrederken güldüren komik video. gerçi pek bi küfürlü, ilk 20 saniyeden sonrasını seyrederken kıpkırmızı olunuyor. sarıların süloya* söylenen son cümle can alıcı, 'götüde pek kalkmış pezevengin yav'
kara cemalle amansız mücadeleden galip çıkan yiğittir, Osmancıklıdır. Destansı konuşması hala belleklerdedir;
+Amına koydum onun! Hepinizin sonu böyle olacak!
-Naaptın sen yeğen yav?
+Sarıların sülo derler baa bu toprahlarda
- Sarıların mı? Sarıların sülo sen misin? Bileydim vallaha dövüştürmezdim sizi. Şunu al, al oğlum çekinme.
+ Asa sende galsın dayı, götüne soharsın.
(bkz: süleyman sarılar)
homeros'un ilyada elimde şuan. Akhilleus yazan her yeri sarıların sülo olarak okuyorum. bazı yerlerde çığlık attıracak kadar komikleşebiliyor. (bkz: swh)
tipsizin tekidir bradddddd civciv kafasını kesip hayvanat bahçesine bağışlasın, kafasını olmassa yeriz,en kötü çöp kutusuna atarız, olmadı götümü silerim.
bileydim vallaha dövüştürmezdim sizi.
tüccar hacı karamuratoğlu'nun dükkanının camını kırdıktan sonra belasını bulmuştur.