entry'ler (118)

trt belgesel

TRT deki tek izlediğim kanal. çok geliştirdi belgeselde . parayla satılsa alırım.

okul sütüyle yoğurt yapan öğretmenlere soruşturma

hemen öğretmenleri gömmeye başlarsınız tabi. ulan önce bi işin ayrıntısı açıklansin. ayrıca bozulacaksa süt dokulmesindense değerlendirmenin nesi yanlış. tabi inşallah öyledir. hem 3-5 lt süt kaç para ulan. olsun sana 10 tl. bu öğretmenler bu 10 tl yemi kaldı peki. eğer öyleyse zaten ben yine devleti suclardim önce öğretmenini 10 tl ye muhtaç birakabildigi için. ha gerçekten öğretmen camiasında da insanlıktan uzak tipler yok değil devletin parasini imkanını kötüye kullanan yokmu var. ama bu durumu izah etmez.

sözlük yazarlarının favori arabaları

Mazda 6.

fatih terim adamsa hak etmediği parayı iade eder

ne para iadesinden bahsediyorsunuz siz ya, etmez, etmicek, istifa bile etmicek gelmiş parayı iade etsin de ne demek. kapı gibi adamın sözleşmesi var. bu parayı süper ligde büyükler bile artık veremez. terim alacağı parasina bakar. sözleşmesi bittigindede gider.
burdan cikaracagimiz ders asla hak etmediğinden fazla değer vermeyeceksin kimseye.

euro 2016 başarısızlığının faturası kime kesilecek

Olcay Şahan.

olcay şahan

ispanya maçında dk 87 de kaleyi bulacak ilk atagimizda topu ezmis ve bırak golu, kaleye bile gonderememis tinercidir.

türkiyenin en iyi 3ler arasına girememesesi

bu averajla çekleri yenip 3 puan alsak bile büyük ihtimal gidemeyiz.

arda turan ın opet reklamı

keşke Fiat 500 içindeki yaşlı bunak azgin teyze seni kacirsaydi.

ersin düzen tipi yancılık

sen maça biz bitti demeden bitti diye başlayan. sen Hırvatistan maçında hirvatlarin direkten dönen topa vahlayan spiker yancı bozması. azcik delikanlı olun da gerçekleri soyleyin. kotuyuz işte be. baştan sona idarecisinden federasyonunda oyuncusundan antrenorune hatta maçı yayınlayan yancı kanalına kadar.

arda turan ın ıslıklanması

günü kurtararak buraya kadar gelinmiştir, yapılan yanlışların ustu örtülerek gelinmiştir. bu isliklari eleme gruplar ında yapmadigimizdan böyle oluyor zaten.

17 haziran 2016 ispanya türkiye maçı

Hırvatistan bu ispanyayi bence yener. biz çok kotuyuz pampalar.

çıplak ayakla lego parçasına basmak

bir çıplak götle lego parçasına oturmak değildir.

fatih terim in ozan tufan aşkı

ozanın elinde terimin kaseti var galiba. aklıma başka bişey gelmiyor.

euro 2016 da türkiye den kötü takım olmaması

nerdeyse tüm maçları izledim. turnuvada bizden başka kötü takım nerdeyse yok. diğer maçlar hep dişe diş geçiyor.

la durun çekleri yeneriz çıkarız

çekler bizle 31 çeker hemde tükürükle.

17 haziran 2016 ispanya türkiye maçı

eğer ispanya frene basmaz ise Avrupa şampiyonası finalleri tarihinin en farklı skoruna şahit olabilme onunuru torunlarımıza anlatabilecegiz. ne mutlu bize sevinin lan çomarlar

fatih terim

ramazan ayında milli takımımıza oynattığı pasifist oyun ile resmen zina yaptırmaktadır.

volkan babacan

adanalı fatih volkanı adanada gençliğinde bostandan topladıkları adana karpuzlarını traktör e yüklerken keşfetmiş de hemsehricilik yapar gibi.

osuran babanın ay galiba pırt yaptım demesi

bizimki kurbağaya bastım galiba derdi.

hakan çalhanoğlu

frikik haricinde beni heyecanlandırmıyor .