gerçek adı tremaine aldon neverson olan amerikan R&B şarkıcısı. son haftalarda Avrupada ve amerikada çok tutulan bir şarkıcı olmayı başarmıştır.
(bkz: bottoms up)*
(bkz: can t help but wait)
(bkz: say aah)*
(bkz: already taken)

şarkıları fena olmayan r&b şarkıcısı.
(bkz: cant help but wait) iyidir.
28 kasım 1984 virginia doğumlu, asıl ismi Tremaine Aldon Neverson olan rnb şarkıcı, söz yazarı, yapımcı, aktör.*
albümleri:
i gotta make it ( 2005 )
Trey Day ( 2007 )
Ready ( 2009 )
Passion, Pain & Pleasure ( 2010 )
muhteşem bir vücudu olan, sesi güzel amerikalı şarkıcı. chris brown ile kanka-rakip gibi garip bir ilişkileri var. r kelly ile usher'ın karışımı gibi. usher ile birlikte turneye çıktı aynı zamanda.
Görüntüsü ve sesi dans edemeyişini kurtaran süpersonik r&b şarkıcısı beyefendi. Ama keşke seks'i icat etmeseydi diyorum. Daha duygusaldı önceden.
(bkz: invented sex)
5. albümü chapter v'ı 21 ağustos'ta çıkaracak olan amerikalı r&bci. objektif olarak bakmam gerekirse o vücutla ve sesle piyasadaki çoğu erkeği döver, perişan eder. ama maalesef dünyaca ünlü birisi olacak kadar karizması yok. o kadar desteğe rağmen hala ezik. üzülüyorum bu çocuğa.

t.i. ile yaptığı 2 reasons şarkısı gayet güzeldir. say aah şarkısına benziyor.
yeni albümü kötüdür * . eski albümleri daha güzeldir.
heart attack adlı parçasıyla 2012 de adından sıkça söz ettirmesini beklemiştim fakat olmadı.
seksi olduğunu sanan şarkıcı. *
FACEBOOk' da sürekli birilerinin duvarına yazı yazarak dikkat çekmek istiyor sanırım.
(bkz: love faces)
(bkz: i want you)

bu eleman mj ekolünden gelenlerin içerisinde kendine has kaliteli bir sese sahiptir, ayrıca kendisi gibi mj ekolünden gelen usher, ne-yo, chris brown da dinlenilesidir.
Çok güzel şarkıları olan sanatçıdır. -ki bence en en güzeli Can't be friends dir.-
Ayrıca şu sıralar Heart Attack şarkısına takmış bulunmaktayım.
Arif'in mancherster'a attığı golü arıyordum misali youtube'da dolanırken denk geldiğim neighbors know my name şarkısı ile dikkatimi çekmiş şarkıcı. sözleri dikkatlice dinleyince bu adam azmış lan demekten kendimi alamadım. ama şarkı güzel, dinlenesi... knock knock knock; http://www.youtube.com/watch?v=E98IYokujSY
(d. 28 Kasım 1984), sahne adı ile Trey Songz, Amerikalı R&B şarkıcısı ve söz yazarı. Petersburg, Virjinya'da doğan Songz, 2000'de bir yetenek yarışmasında prodüktör Troy Taylor tarafından keşfedildi ve 2002'de Atlantic Records ile sözleşme yaptı.[1] O yıl liseyi bitiren Songz, New Jersey'ye taşındı ve ilk albümü üzerinde çalışmaya başladı.[2] Bu dönemde Prince of Virginia adını kullanarak birkaç mixtape yayınladı.[2] ilk albümü I Gotta Make It, 26 Temmuz 2005'te piyasaya çıktı.[3] ilk haftasında 40 bin satan albüm, Billboard 200'e 20. sıradan giriş yaptı.[4] Albümden iki single çıktı: Twista'nın Songz'a eşlik ettiği "Gotta Make It" ve "Gotta Go".

https://tr.wikipedia.org/wiki/Trey_Songz