bugün

transformers serisinin son filmi, 27 haziran'da sinemalarda olacakmış.
(bkz: entry parsellemek)
Karşında Transformers: Kayıp Çağ'ın Türkçe altyazılı fragmanı! 27 Haziran'da kurallar değişiyor!
sonunda çocuk oyunu seviyesine düşürülen transformers serisini (bkz: Sam Witwicky) denen ergen gerisinden kurtarıp adam gibi maceraya dönüşünün yeni adı.
olsa da izlesek filmidir.
bir türlü ısınamadığım film serisidir. emanuella tadından çok uzak sonuçta.
Çocukluğumdaki çizgi filmlerinde olduğu gibi yine deseptikonları tutacağım film olacaktır. Neolan öyle biri kamyon biri sarı ticari. Ama deseptikon öylemi biri f18 biri tank öbürü uzay aracı gibi bişey.
izlenesi.
ILK 3FILIMIN ORJINAL DVDSINI, KUTUSUNU ALDIM. NE GUZEL KABARTMALI MABARTMALI SIMDI SIZ BANA BU FILIMI CIKAKRARAK 4LU OLARAK BASTAN ALMAMI SOYLUYORSUNUZ. ALCAM CANLARIM COCUKLUGUMUZUN HIKAYESI!
3 gün sonra gösterime girecek olan sinema filmi ayın karanlık yüzünün beklentileri karşılayamaması gözleri bu filme çevirmiştir.
Josh Duhamell'in olmaması yıkmıştı beni, onun yerini doldurması için yollanan adam tabiki olmamış. Ama film buna rağman iyiydi. 3D olarak film izlemeye alıştık, evde sıkılıyorsan git izle. Hem uzun hem de vakit dolduruyor.
adamlar film yapıyor eften püften değil. görsellik ses on numara. oyuncular hakeza. emeklerinin karşılığını da alıyorlar. hakediyorlar da. sinema da seyredilmesi gereken bir film. tavsiye ederim.
başrolü değiştirmek izleyiciyi kötü etkilemiştir.
bugün gittiğim güzel film.

o değil de nasıl beceriyolar bu kaliteyi anlamıyorum.
film boyunca en az 5 kere ' bizim türkler ne zaman yapicak böyle film ' diye içimden geçirmişimdir.
cevap basit hiç bir zaman.
güzel aksiyonu olan uzun film ilk filmden farklı bir oyuncu kadrsu var.
güzel aksiyonu olan uzun film ilk filmden farklı bir oyuncu kadrosu var.
bu seri de yeni oyuncular filme cuk oturmuş hiç bir farkı yok öncekilerden yine muhteşem bir film.
Saçmalık ötesi film. iki araba canlanıp şehrin ağzına sıçıp duruyor film diye yutturuyorlar. Evet.
Şuanda trt de yayınlanan film. Onca saçma diziye göre izlemesi gayet eğlenceli. Ama filmde en çok hoşuma giden şey manzaraları oldu. Gün batımları falan harika. Arazi çimler falan yemyeşil ya. izlerken içim açıldı. Film de gayet güzel.
şuan da atv'de oynayan transformers serisini 4. filmi.

ayrıca (bkz: Transformers Age of Extinction) ve (transformers 4)