1. 1.
  basketbolda arka rakaya galibiyet alarak durdurulamayan takıma verilen ad. bu sezon nba'de için ilk akla gelen takım -her ne kadar play off larda sıçmış olsalar da- kuşkusuz dallas mavericks'tir. ayrıca bbl'de * tartışmasız fenerbahçe ülker özellikle sezonun ikinci yarısından itibaren durdurulamamıştır. final maçları dahil.
  1 ... free your mind
 2. 2.
  sadece amerika'da 4 milyondan fazla albüm satmış, grammy başta olmak üzere drops of jupiter'la belki de bir kadına yazılmış en güzel şarkıyı yapmış california'lı bu rock grubunun ilk entry'sini girmekten gurur duyarım...
  1 ... winniethecrusher
 3. 3.
  CSI NY'un bir bölümünde de rol almış, solisti Patrick Monahan olan, Hey Soul Sister gibi insana mutluluk veren, Drops of Jupiter'gibi hüzünlendiren şarkılara sahip 1994'te kurulmuş son albümleri olan Save Me San Francisco'yu 2009'da yayınlayan Amerikalı müzik grubu.
  1 ... hide and seek
 4. 4.
  (bkz: hey soul sister)
  2 ... basketbol asigi
 5. 5.
  (bkz: tren)
  ... yasins
 6. 6.
  (bkz: if it s love) isimli güzel bir parçası olan gruptur.

  If it's love And we decide that it's forever, No one else could do it better.

  https://video.uludagsozluk.com/v/train-19464/

  1 ... evdekises
 7. 7.
  hey soul sister şarkısını dönüp dönüp dinlediğim gruptur. dinlenesidir.
  1 ... petitjoueur
 8. 8.
  (bkz: hey soul sister)şarkısıyla kendilerini şans eseri tanıdığım güzel müzik yapan bir grup.Nedendir bilmem ancak bu şarkıyı ilk duyduğum zaman solistinin afrika'lı olduğu izlemine kapıldım.gel gör ki googlecuğumuza sorduk meğer karşı köydenlermiş*
  2 ... kim bu doctor
 9. 9.
  sıkıcı olmayan san francisco'lu bir rock grubu. eğlenceli şarkıları da mevcuttur.
  ... lucky strike
 10. 10.
  hani geç keşfedip geç dinlemeye başladığınız bazı gruplar ya da müzisyenler vardır. onlar için kendinize kızarsınız. işte tam olarak o gruplardan birisi oluyor.
  1 ... iyilerdesiyahgiyer