bugün

sadece bir günlük seyahat ile yüzlerce yeni fıkra biriktirilebilecek nadide güzergah.
Rize ile Trabzon kültürel ve insan olarak birbirine daha benzer artvinliler gürcülere daha çok benzer kültürleri vs .
rize ile trabzon gericilere, artvin solculara yakındır.
bir samsun etmezler.
Memlekedun sikortasi.
Cennet gibi yerler. iklim biraz boğucu gerçi.
(bkz: Çomar)
(bkz: akçomar)
mis kokulu memleketim, her yaz fındık ve çay için sürüne sürüne götürüldüğümüz nalet yer.
artvin'den hayir cikti mal.
evet çıkmasında büyük rol oynayan kahraman 3 şehir helal olsun sıze hayırsızlara selam olsun .
http://www.yenisafak.com/...ecim-sonuclari-referandum

artvin %53 hayır demiştir.
artvin gereken cevabı vermiş gerisini salla gitsin.
Artvini ayır, gerisini at çöpe.
Eski güzelligi yok arap kayniyor.
artvin yerine giresun gelirse tamamlanır bu üçlü. artvin gibi şehir ve artvinin insanı gibi insan yok. Türkiye artvini haketmiyor.
Artvin hem medeniyet hem okuma oranı her konusuyla diğer ikisine fark atar. Artvin insanı çok iyi güzel insanlardır. Evet.
Trabzon medeniyetlere beşiklik etmiş,imparatorluklar kurulup yıkılmış,trabzonsporun şehri. içinde hain barındırmayan 4000 yıllık kadim şehir.
Trabzon'u rize ve artvin'le kıyaslamak abes.
Trabzon tarih ve medeniyetlere beşiklik yapması açısından istanbul,urfa ve diyarı bekir'le kıyaslanabilir.
Trabzon müteahhit memeleketi,
Rize troll memleketi,
Artvin medeniyet memleketi.
Artvin'de tek türk bulamazsın. Yarısı laz diğer yarısı gürcü. Karadeniz'deki tek dhkp c 'li,pkk'lı şerefsizlerin yuvalandığı şehir.
Fuhşu tüm karadenize yayan kallavi pezevenklerin yaşadığı şehir.
artvin'i çıkarıp haritadan silince ülke otomatik rahatlıyor.
melmekedun sikortasidu!
trabzon ve rizeye atom bombası atılabilir.
artvin diğer ikisinin yanına yakışmamış.
türkiye'nin medeniyet seviyesini yükselten üçlüdür.
Artvin'de solcu çoktur. Trabzon ve rize sağcıların ve aşırı milliyetçilerin şehridir. Elbette artvin'dekiler de vatanını, milletini seven insanlardır.
Karadeniz yöresinde yöre çok güzel olduğu için arapların arttığı doğrudur.
Anne tarafım trabzon - maçkalı; mafya özentisi tek tük. Genellikle herkes ekmeğinin peşinde. Genelleme yapamıyorum ki güzel şehirler, öyle işte.