bugün

içimizin yağlarını eritmiştir. bu ülkede orospu çocuklarına yer yok bir türlü anlayamadılar. ve bir bitmediler.
bir sakarya' da olan linç olayı değildir ama karadeniz kıyısında görmeye alıştığımız manzaradir. bu taraflarda sökmez öyle artistlikler. marmara' da da bir tek sakarya kalmıştır bu kadar duyarlı.
pkklılara atıldıysa helal olsun, ama açılımcılara oy vermektende vaz geçilir inşallah trabzon'da.
be hey içi dışı hümanizm dolmuş(!)  balık hafızalı sözlük ahalisi;
 bu çakalların masum bir kızı molotoflarla yaktığını,
 8-10 kişi toplanıp küçük kıza tecavüz ettiğini,
 en basit hadiselerde bile 15-20 kişi toplanıp bir tek kişiye saldırıp, öldüresiye dövdüğünü,
 dağdaki itlerin, yirmili yaşlardaki nice civanlari kahpece tuzaklarla şehid ettiklerini... 
ne çabuk unuttunuz da içinizi hümanizm sardı birden. bu it soylarına her şey müstehaktır. ha insan olsalar insanca muamele yapar benim vatandaşım ama bunlar zerre kadar insanlıktan nasibini almamış hain ve kahpe bir cinstir.
bu efsanevi(?) dayağı atmış trabzonlulardan türklüğü rededen partiye sandıkta efsanevi bir ders vermesini umuyoruz.
Trabzonlu bok yiyenleri hiç sevmem(hemen onlarda seni çok seviyodu demeyin) ama bu davranışları on numara olmuş.
pkk=katil demektir. yok kadına saldırmışlar, yok ebelerinin .mını s.kmişler. pkk gibi ülkenin anasını s.kmiş, yüzlere evladımızı katletmiş bir örgütü savunanın cinsiyeti zerre kadar s.kimde olmaz. iyi amk kadın katillere ceza indirimi uygulansın? terörü normal bir şeymiş gibi görüp böyle yorumlar yapanlar insanlığından utansınlar.
Hoşa gidendir.
atanların eline sağlıktır efendim.
lazlar asimile olduktan sonra, egemenlere yaranabilmek adına türklerden daha çok türk millietçiliği yapmaktadırlar.
aslında kendileri o direnişi gösterip kimliklerini koruyamadıklarından koruyanları, kendi kültürüne , diline sahip çıkan kürtlere karşı büyük bir düşmanlık içine girmişlerdir.
şiddete meyilleri, türklere yaranabilme amacı ile böyle olaylarda gün yüzüne çıkmaktadır.
en milliyetçi şehirlerden biri olan trabzon aslında türk şehri bile değildir ...
(bkz: pontus rumları)
şimdi burada '' barış sürecinde olmamalıydı ühü ühü'' diye artistlik taslayan yazarlar kesinlikle olacaktır. hatta vardır elbette, entry'lerin hiçbirini okumadım.
öncelikle siz ne derseniz deyin, ne yutturmaya çalışırsanız çalışın, bu millet ne şehitleri unutur ne de o pkk itlerini. trabzon bunun canlı bir kanıtıdır.
bir rizeli olarak söylüyorum ki, bizler laz iken asimile olmuş değiliz. biz laz kültürünü hala yaşayış tarzı, mutfak gibi değerlerle koruyoruz. amma ve lakin, hiçbir zaman bizim karnımızı doyuran bu millete bazı azınlıkların yaptığı gibi ihanet edecek değiliz. '' türk'' kavramının bir etnik köken değil, kendini bu vatana ait hissedenleri tanımladığını hala anlamayan salak cahil zihniyet, bu konularda karadeniz'e laf söyleyemez.
hayrola onlar ihanet etmiyor ama biz ettik diye mi kıskanıyorsunuz ? lazlardan, rumlardan, gürcülerden bu vatana zarar gelmez, hiç medet ummayın. kendi pisliğinizde boğulun.
ne mutlu Türk'üm diyene !
sözlükteki teröristleri üzen dayaktır.
trabzonda üç beş kendini bilmez faşistin atamadığı ama sözlükte atmış gibi gösterilen dayaktır. karadeniz halkıyla hiç bir ilgisi yoktur.
kusura bakılmasın ama her yerde kalkıp da eylem yapmayacaksın. bu da bunun göstergesidir.
yaklaşık 4 (yazıyla-dört) seneki önceki muhabbettir bu.
hani yeni bir olay falan değil.

yeni de olsa eski de olsa demokratik hak olarak yapılan bir uygulamaya 5-10 kişinin tepkisi söz konusudur.
''ne işiniz var ula trabzon'a'' tarzı söylemlerle.

şimdi sadece bu videodan yola çıkarak trabzonlular'ın soyuna sopuna inenleri görünce bir gülme aldı bana.
aha dedim tarihçiler iş başında.

işin ilginci bugün bu başlığa ön yargılarıyla yazanların bu olayı yeni yaşanmış bir şey gibi karşılaması da garibime gitti.
trabzonlular'ı laz sanıp lazlık'tan falan dem vuranlar olmuş.
işin içine az biraz rum katanlar da var.
çözüm sürecine bağlayanlar bile.

millet tartışıyor...
ellerine sağlık, iyi yapmışlar.
öteki diyor faşistleeer, pis trabzonlulaaaar.

sözlük ahalisi yeni öğrenmiş bir baktım 60 küsür entry girmiş bugün bu başlığa.
sanki, sanırsınız ki gizli bir videoydu ve kamuoyuyla yeni paylaşıldı...

be hey bok yiyen, az adam olsan 4 sene öncesinin haberini bugün yaşanmış gibi yorumlamazsın.

memleketini satıyorlar, onu da 3-4 sene sonra öğreneceksin.
hayde bakayım şimdi açın yetenek sizsiniz'i.

3-4 senemiz daha var nasıl olsa yorum yapmaya.
kan donduran insanlık dışı olay. bir erkeğe yirmi kişi dalan gavatlar bir kenara, o zavallı kızın peşinden koşan hayvan evlatları kendilerine erkek diyorsa ben erkek falan değilim. bu mudur delikanlılık? bu mudur vatanseverlik? bu mudur milliyetçilik?

insanlığımdan utandım lan. allah belanızı versin.
faşizmdir. beğenmediğin fikirleri şiddetle yok etmeye başlarsan sen de bir farklı fikrin şiddetiyle yok olursun. saçmalık ve faşizm.
video'da bir cümle geçer ' burası trabzon ula, burada terörist beslenmez' keşke tüm iller bu kadar cesur olsa.

o adileri içimizde barındırmak mı hoşgörü? bırak allah aşkına ya
takdir edilesidir. sevimsizler, sevdim lan sizi.
ırkcıların yeni bahanelerini ögrenmemize vesile olmuş videodur..neymiş türküm demek yasakmışta, kürt demek yasal mış, arkadas o sizin kafanizı sicmak icin mi kulaniyorsunuz yani.. tayy kürt olsun, cerkez olsun laz olsun arnavut olsun herkes üstkimlikte türkiyeli denmesini istemisti, ama türküm demek yasak degil kürtüm demekte yasak degil(ki tayyipi bende sevmem)... illa kicinizdan anliyorsunuz..(pkkya yine karsi olun o ayri konu ama bu arada)
haklarında "efsanevi" küfürler edebildiğim, şerefsizliktir. birde bu olayı neşeyle izleyen "insanlar" var, ne kadar "insan" oldukları tartışılır.
Gelsinler bu dayakları Hakkari de atsınlardır. (bkz: tabi yiyorsa)
Heryerde yapılması gereken harekettir. Destekliyoruz.
Iyi olmustur oyle heryerde pekeke diyemezsin akli baslarina gelsin serefsizlerin.
bugün kaçırdıkları 4 askerimizi öğrendikten sonra bir kere daha izlenen vidyodur. çok da güzel çok da iyi olmuştur, size az bile hain köpekler.
güncel Önemli Başlıklar