bugün

sekizinci nesil çaylak. yakında yazar olması dileğiyle...
dinini küfür ile savunan yazar.
yarmıştır.
(#11761743)
yazdı mı yaşadı mı bilmem ama güldürdü:
(#11786988)
bezdirilen hacker gencin ruhunu şeytandan alıp dine dönmesi işlemidir.
nesildaş yazar. hoş gelmişler efenim.
haftada 2 defa çaylaklığa düşürülmüştür. naptım lan ben?
yaptığı ironilerle güldürüyor. verdim şukunu panpa.
(#11907263)
yazılarını takip ettiğim 8. nesil yazar.
(#11957859) hoş bir tebessüme neden olmuştur.
(bkz: kemal kılıçdaroğlu na ke mal kılıçdaroğlu demek/#11990727)
chp hoşgörüsü, saygısı - akp hoşgörüsü, saygısı

insan olmak ne güzel şey.

tanım: 8. nesil forum kullanıcısı.

edit: imla
bi dakka...
(bkz: #11992300)
istemiyorsan kestir abi bence...
msn adresi gibi uuser ismi vardır.*
yeni nickinide beğendiğim yazar. *
msn şifresi kırıp -onların deyiminde patlatmak- kendini hacker zanneden ergen veletlerden biri.

o msn şifresi kırmak da şöyle oluyor: şimdi platonik aşk beslediğiniz komşu kızının anne baba adını falan öğreniyorsunuz. msn adresinden şifremi unuttum kısmına girip salih amcanın ve ayşe teyzenin adını ilgili yere yazıp zaten kalıp olan gizli sorunun cevabını tahmin ediyorsunuz. zaten kız milleti aptal olduğu için cevabı bulmak zor olumuyor ve kendi dünyanızda hacker olmuş oluyorsunuz.

daha sonra platonik aşkınızın fotoğraflarına bakıp bakıp 31 çekiyorsunuz, elinizi, eğer biraz daha deneyimliyseniz yastıkları falan sikiyorsunuz.

sonra tüm bunlara tövbe edip hacker lık sıfatınıza tövbekar ı da ekliyorsunuz.

lisedeki sınıf arkadaşlarınızdan bazıları "aga şu kızın msn sini de kırsana face sini de buluruz hem 31 çekeriz" dediğinde uzaklara dalıp bir sigara yakıyorsunuz -öğretmenler ve anne-baba görmeden- ve "ben tövbe ettim oğlum" diyerek o çok sevdiğiniz kurtlar vadisinden aforizma çalıp karizma -onların deyimiyle quarizma- sahibi oluyorsunuz.
(#12278180) iğrençleşmenin de bir sınırı var demek istediğim yazar.
anlayana...
bir din sitesini hackledikten sonra imana gelen ve tövbe eden hackkerdır.
(#12278180) bu nasıl bir midedir arkadaş. allah senin kendi kız kardeşine, annene ve bilimum akrabana sabır versin. tipik bir yansıtmadır bu. dervişin fikri ne ise zikri de odur.
kişilerin direnç sınırlarını test etmek için uganda cumhurbaşkanı tarafından görevlendirilmiş, midesi ve sinirleri alınıp dayanma gücü yükseltilmiş mini sözlük robotu.
muhtemelen sql injection ile sınırlı kaldıktan sonra tövbe edip yazar olmaya karar vermiş, hoşgelmiş.
görüşlerine katılmadığım ancak kendisini sevdiğim, esprili bir yazardır.
(#12355122)

--spoiler--
not: i am not a ateist.
--spoiler--

ee madem ingilizce yazacaksın, yarı ingilizce yarı arapça nick kullanıyorsun bari an ateist falan yaz da gülelim tadımız kaçmadan tavsiyesinde bulunduğum yazar.
arkadaş japon rakamlarına takmış durumdadır. *
sözlükteki yazılarını begendiğim yazardır.
not:espirili ve delikanlı yazardır.
sikim saçma bilgileriyle kafa siken.