bugün

başlattığı kendi saçını kesebilen berber başlığına girdiği "dünya üzerinde muhtemelen olmayan terzidir." şeklindeki entry'siyle şahsımı kırıp geçiren arkadaş.
(#12514531) şeklinde entry giren yazar arkadaşımızdır "e ne var amk bunda?" diyorsan aynı yazar bir süre önce (#12475046) yazı yazmıştı. bana garip geldi sana da garip gelmedi mi?
naruto izliyormuş anladık. ama anasını satayım forum sanmış galiba burayı.

o bölüm başlıklarıyla sol frame'in ebesini sikmeye bir an önce son vermesi gereken yazardır.
özel mesaj yoluyla ''bunu yapma kardeşim'' dediğinde olumlu yanıt veren yazar. anlaşıyışı için teşekkürler.
tematik mode u çözmüş yazar. tamam arkadaşlar anladım vurmayın.
plasebo etkisinde kalmış nağuto seveğ yazağ. yeni biğ animeye başlamalı hemen. bu durumdan kurtulmalı yazağ.*
shippuuden'e geçmeden durması gereken yazar. ilk seride sayıyı 100'e kadar getirdi, yeter! dur! beynine rasengan'ı vurcaklar o olacak.
(#11895389)
tonlarca küfür edip öfkesini göstermek yerine verdiği manidar cevapla söylenecek başka bir şey bırakmamış yazardır.
google earth'den japonya'ya girişmiş olduğunu düşündüğüm yazardır. en azından bilgi veriyor.*
örtmeni ceza vermiş, hızlıca 33 japon kentini 44 kez yaz; adam yazıyor. fena mı? değil.
bilgi içerikli entry girmeye mi kasan yazar anlayamadık. japonya'ya gideceklere yardımcı olur en azından.
japonya sevdalısı yazar. * *
okuduğunu anlama problemi var galiba, noshiro'yu ukte olarak verirken not düşüyorum; japon kruvazörü diye. adam bir satır wikipedi bilgisi yazıyor, kardeşim yürü git istatistik kasacaksan gereksiz binlerce ukte var. bırak kendi uktelerimi doldurum ben zamanla, ukte öyle doldurulmaz, o geminin hakkını vereceksin.
sanırım çince biliyor.
nick altıma entry gir diyen yazar başlığıyla hepimize nick altı entrysi yazdırmaya çalışan yazardır.*
altıma girerek beni şenlendiren yazar. düzeltiyorum nick altıma.. *
bunun gibi 5 yazar daha olsun sözlükten çıkmam. bu dediğim için kızmaz inşallah. amen.
takipçisi olunması gereken yazardır.
şu sıralar sol frameyi arjantin ligindeki stadlarla dolduren yazar.
daha hackerlık yapmayacağına tövbe etmiş ama bu nicki alarak hackerlığı henüz unutamadığı izlenimini verdirmiş yazar. meraba.
anh itibariyle sol framede latin havası estiriyor. ulu erkekleri olarak stadları bitirince latin kızlarını yazmasıdır
uçuş için son kontrollerini yapan yazardır.
Japonlara ve japonca'ya karşı baya bi ilgili olduğunu düşündüğüm yazardır. (bkz: )

(bkz: ohayo)
· (bkz: konbanwa)
· (bkz: hajimemashite)
· (bkz: san)
· (bkz: chan)
· (bkz: kun)
(bkz: toruko)
(bkz: ichi yoku)
(bkz: hyaku man) (bkz: )
(bkz: momochi)
(bkz: ichi man)
(bkz: juu oku)
(bkz: yon sen)
(bkz: go sen)
(bkz: sen)
(bkz: nana byaku)
(bkz: san byaku)
(bkz: hachi juu)
(bkz: shodai)
(bkz: nidaime)
(bkz: yondaime)
(bkz: godaime)
(bkz: hachidaime)
(bkz: rokudaime)
(bkz: ichi sai)
(bkz: getsuyobi)
(bkz: kayobi)
(bkz: suiyobi)
(bkz: mokuyobi)
(bkz: kinyobi)
(bkz: doyobi)
(bkz: yobi)
(bkz: ichigatsu)
(bkz: natsu)
(bkz: ichiji)
(bkz: sanji)
(bkz: haru)
(bkz: yoji)
(bkz: goji)
(bkz: rokuji)
(bkz: shichiji)
(bkz: hachiji)
(bkz: kuji)
(bkz: juuji)
(bkz: juu ichiji)
(bkz: juu niji)
(bkz: nachi desu ka)
(bkz: hi)
(bkz: shu)
(bkz: gatsu)
(bkz: nen)
(bkz: ganjintu)
(bkz: seijin no hi)

*Not: Sıkıldım artık, Sol Frame Katleden yazardır Geri kalan yazılarını da kendi Profilinden bakılabilecek yazardır. Merak edenler için, Buyurun efenim;
http://www.uludagsozluk.c...r&y=tovbekar%20hacker
an itibariyle sol frameyi japonca sözlüğe çevirmiş yazar... *
Kendisini Japonca sözlükte zanneden yazarımızdır, Sol Frame'nin *mına Koymuştur. *

*işim yok Takip ediyorum; (#13252259)