bugün

köfte ve kaşar kombinasyonu da denenmesi gereken hızlı öğün.
günde 1 ögün yediğim yiyecek. sebzeli karışık ve az miktarda eski kaşarla yeni kaşar peynirlerinin karışımının hindi salamıyla birleştirilmiş hali favorilerimdir.
2 erkek arasında bir dişinin bulunduğu sex pozisyonu.
tahsildaroğlu'nun, lor'u, krem peynir olarak yaptığı, "kahvaltılık peyniri, ekmeklere
bolca sürdükten sonra (tamamen tuzsuz) araya da sucuk ve kaşar peynir koyup tost yapıldığında, karşınıza harika bir lezzet çıkıyor. sabahları 2 tane iştahla yiyiyorum. tavsiye ederim.
bunu yaptıktan sonra yeriz genelde. ben sarılıp uyuyanını görmedim yani varsa söyleyin bilgim olsun.
kahvaltı için ideal, ancak ekmeği kurutmadan yapmaya çalışın, yumuşak kalsın az
annemin dost diye telaffuz ettiği ekmek arası hede.
artı kızların saçlarına uyguladığı bir model yakışana yakışıyo be kardeşim.
dilli kaşarlı olanı bir tanedir. özellikle bambi de yenmelidir.
sucuk, kaşar, salam ve ketçap mayonezli olunca bir de anne eli değince enfes olan yiyecek.
Üniversite öğrencisinin en değerli besini. Dersten derse koşturmaktan yemek yemeğe vakti olmayan öğrencinin kurtarıcı besini.
(bkz: özlenecek)
güzel bi kahvaltı olur kendisi.
öğrencinin vazgeçilmez yiyeceğidir. seneler geçse de bu yiyeceğin okul kantinlerinden kalkacağını hiç düşünmüyorum açıkçası. *
tost makinanız varsa ve kahvaltı için birşeyler hazırlamaya üşeniyorsanız, sanırım en iyi seçenek karışık bir tost hazırlmaktır. i̇çine istediğiniz herşeyi koyabilirsiniz, ben beyaz peynirli tosta bayılırım mesela. yani karışık tost sadece sucuk ve kaşarla yapılmaz, siz ne isterseniz onunla yapılır ve kahvaltıda çay ile nefis olur. öğrenci ve yalnız yaşayan arkadaşlarımızın isteği üzerine kolay yemek tarifleri serimiz karışık tost ile başlamış bulunuyor, hepimize kolay gelsi
bazilari tarafindan kahvaltida, arada ve aksam yatarken olmak uzere 3 ogun yenen vazgecilmezdir. haftada en az 15 tane yiyebiliyorum. favorim karisik ve icinde ketcap mayonezli.
durup dururken akla gelir, yeme isteği uyandırır.
yedikten sonra beklemek lazımdır.
domates, kaşar, mayonezden oluşanı favorimdir.

ayrıca;

yapmayın şöyle şeyler, sözlükçek rejimdeyiz biz.
Dilimlenmiş Trabzon ekmeğinin arasına kaşar konularak yapılan ve mutlaka yeşil zeytin kombinasyonu ile tüketilmesi gereken hızlı öğün,süper kahvaltı, mis mis
yalnız başlayan sabahların ideal kahvaltısıdır.
içine ve dışına bolca tereyağ sürülürse 2 kat daha lezzetli olur.
kantinlerde olmazsa olmaz olan, yiyebileceğiniz en uygun fiyata dişinizin kovuğunu doldurmaya çalıştığınız yiyecek.
ramazan pidesiyle de hayrı hoş olan yiyecek.
insanın kendi yaptığında daha lezzetli gelen yiyecek.
dar zamanların en büyük kurtarıcısı olan atıştırmalık.hatta doyumluk olabiliyor.
eğer bol vaktiniz varsa tost vb. gıdalardan uzak durulmalı.