bugün

http://www.torrentleech.org adresiyle faaliyet gösteren bir torrent sitesi. şu an aktif olanlar içerisinde en iyilerden birisi bence.
bir aydır davetiye arama operasyonlarımın sebebi. bi buldur be.
geldiği durumu gördüğümde zamanında üye olduğum ve üstüne üstlük bir davetiye hakkım olduğu için sevindiğim, bana dünya gibi kolleksiyon yapma fırastını vermiş olan torrent sitesidir.
torrenti, 10 kb/s hızından yukarı çıkamayan, bir film için bir hafta beklemen gereken olay sanan bana, download etmeye başlattığım bir dizinin inme hızının kademe kademe artarak 103 kb/s ye çıktığını gösterince (ki bu zaten 1024 mbit adsl abonesi olan benim için neredeyse maksimum hızdır) oha pozisyonunu aldıran ve bana torrent'i sevdiren sitedir.

gönül bağıyla sevdiğim bu sitede, onlarca torrenti seed ederim 24 saat. haftalık 2 davetiye hakkım oluyordu ne güzel ama artık onlar da kapandı. arkadaşlarıma öneremiyorum.
son iki üç gecedir, türkiye saati ile gece yarısı saat 02:00'da, kendi irc kanallarında davetiye dağıtan torrent sitesi. anasayfasında gerekli açıklamalar mevcut.
dün itibariyle üyesi olduğum dünyanın en iyi torrent sitesi. zaten insan üye oldu mu ya torrentleech'e üye olacak ya da hiç torrent işine girmeyecek.
arena tr nin yanında esamesi bile okunmayacak site.

ayrıca; (bkz: korsana hep destek tam destek)*
ülkemizin bağlantı hızının düşüklüğü ve bu yüzden upload özürlü olduğumuzu bilerek üye olmuş ve sonra hesabınızın silinmesiyle son bulan hoş bir torrent marecasını hatırlatan güzel kaliteli dolu dolu bir torrent paylaşım sitesidir.
önünde saygıyla eğildiğim torrent tracker. yaklaşık 20 dakka önce serverlarına düşmüş olan oyun an itibarı ile 80 seeder tarafından paylaşılmaktadır. daha ne diyim ben sana..
davetiyesini bulmanın hiç de zor olmadığı tracker.http://filesharefreak.com...-torrent-swapping-forums/
şu linkte bahsi geçen forumlardan 2-3'üne girin.forumlarda takılın falan rahatlıkla bulursunuz.ratio probleminiz varsa da seba14'ün hile paketlerini kullanın.ben de yeni üye sayılırım power user olunca hepinizi davet edeceğim, söz.
An itibari ile üye alımı açılmış olan sitedir. çok karışık olmasına rağmen ben başardım.
sömürülesi torrent sitelerinin başında gelir.
türkiyede bu işi arena-tr yapar fakat yabancı filmleri hızlı indirmenin yolu torrentleech'den geçer.

benim gibi arena-tr'de aradığını bulamamış birinin ihtiyacı olan sitedir. ahh birde ulaşılabilinse.
zamunda.net gibi iyi bir alternatifi varken yoluğu hissedilmeyen torrent sitesi.
mininova+sharebus kombosu tarafından gömülmeye mahkum hede.
üye alımı yalnızca davetiye ile gerçekleşebilen torrent sitesi. önceden poweruser konumundakiler de davetiye gönderebilirken bu yetki şu anda sadece vip üyelerin elindedir. paylaşım kategorilerinde; Anime/Cartoon, Appz/MAC, Appz/misc, Appz/PC ISO, Appz/PDA ,Books - Mags, Documentaries, Episodes/Boxsets, Episodes/TV, Games/PC ISO, Games/PC Retro, Games/PC Rips, Games/PS2, Games/PS2 Retro, Games/PSP, Games/Wii, Games/X360 Retro, Games/XBOX, Games/XBOX360 , Movies/DVD-R, Movies/Foreign, Movies/HD-x264, Movies/Music DVD, Movies/Retro ,Movies/XviD, Music, Nintendo DS, NonScene/BRRip-x264, NonScene/BRRip-XviD, NonScene/Xvid ve XXX bulunmaktadır. davetiyem yok diyene yardımcı olunur.
elimde 1 adet davetiyesi bulunan ve o davetiyeyi bütün arkadaşlarımdan gözüm gibi sakındığım torrent sitesi*.
davetiyesini gönderene 1012491341419 artı oyu ne bir eksik ne bir fazla göndereceğim internet sitesi.
davetiyesi altın değerindedir.
ratio denen bok yüzünden her şeyi korka korka indiriyorum lan. direkt olarak mb hesabı yapıyorum. şimdi ratio oranım .425 flashforward'ın yeni bölümlerini indirmem lazım, 2 gün içinde şu kadar upload yağabilirsem... ama yapamıyorum, benim pc yi sevmiyor heralde ibneler hep başkasının pc sisnden çekiyorlar verileri

eeehhh eytere beaaa....
davetiyesini bulamadığım sitedir. bir insanın şu siteye üye olan hiç mi arkadaşı olmaz ya?
çok sağlam bir paylaşım sitesi. aradığınız hemen her şeyi bulabilir ve yüksek hızla indirebilirsiniz.

(davetiyesi olan varsa yollarsa sevinirim bu arada)
davetiyesini bulmanın sokakta 200 lira bulmakla eş değer şansta olduğu site.
elimde davetiyesi olan site. bana ilk ulaşana göndereceğim ama torrent aleminden sağlam biri olduğunu kanıtlaması şartıyla. malum ehliyeti olmayan adama ferrari sür demek gibi bir şey olur bu.

edit: kanıttan kasıt;

upload: en az 1mbit
sağlam bir yabancı tracker'dan alınmış ratioyu gösteren caps.

edit2: davetiye yeni sahibine gitmiştir.
üye alımı açılmış.

http://twitter.com/torrentleech/status/23227678131

''INVITE GIVEAWAY! Celebrating our PS3 section! Use 38498037 as invite code and join us!! Open for the first 10k people!!''
şifre oluşturma kısmına bakıldığında "ulan sanki içeride çok gizli devlet sırları yayımlanıyor" hissi veriyor. (bkz: yuh diyorum)
güncel Önemli Başlıklar